Bokse Bluetooth SonicGear Titan 7 BTMI Bluetooth LED Speaker – 2.1 Speaker System – Me ndriçim

  • Bokse Bluetooth SonicGear Titan 7 BTMI me ndriçim LED Speaker
  • Ndriçim LED dhe menyra te ndryshme lidhje per muzike.
  • Titan 7 është një sistem audio 2.1 me ultra bas me kartë SD, Hyrje USB, FM Radio.

4.500 L

Krahaso

Më shumë informacion

●  ●  ●

Marka SonicGear
SKU TITAN 7 BTMI
Nderfaqja Bluetooth 2.1, Audio Jack 3.5mm, SD Card, MP3 Playback, FM Radio, AUX in, USB Input
Fuqia e boksit / Power output (RMS) 50W / 25W
Parametra e boksit
  • Power output – subwoofer (RMS) 15W
  • Power output – satellite (RMS) 5 W
Te tjera Vend per kufje
Garancia 12 Muaj

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

Bëhu i pari në shqyrtimin e “Bokse Bluetooth SonicGear Titan 7 BTMI Bluetooth LED Speaker – 2.1 Speaker System – Me ndriçim”

Ky produkt ende nuk ka ndonjë përshtypje.

WhatsApp WhatsApp me ne