Bokse Bluetooth SonicGear EVO 7 PRO – 2.1 Speaker System

  • Bokse Bluetooth SonicGear EVO 7 PRO me teknologji EQ graphics.
  • Menyra te ndryshme lidhje per muzike me një sistem audio 2.1 me ultra bas me kartë SD, Hyrje USB, FM Radio.
  • Cilësi muzike e shkëlqyer me ndarjen e basit në fuqinë 24 Watt dhe 2 satelitë në fuqinë 8 Watt (RMS).

6.800 L

Krahaso

Më shumë informacion

●  ●  ●

Marka SonicGear
SKU EVO 7 PRO
Nderfaqja Bluetooth 2.1, Audio Jack 3.5mm, SD Card, FM Radio, AUX in, USB Input
Power output (RMS) 40W
Parametra e boksit
  • Power output – subwoofer (RMS) 24W
  • Power output – satellite (RMS) 8 W
Te tjera Vend per kufje
Garancia 12 Muaj

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

Bëhu i pari në shqyrtimin e “Bokse Bluetooth SonicGear EVO 7 PRO – 2.1 Speaker System”

Ky produkt ende nuk ka ndonjë përshtypje.

WhatsApp WhatsApp me ne