Bokse Bluetooth me karikim Wireless (pa tel) Baseus Encok E50

  • Karikoni celularin tuaj iPhone, Samsung, Xiaomi, Huawei dhe degjoni muzike ne te njejten kohe.
  • Dizajn modern dhe shperndarje e muzikes ne 360 grade.
  • Cilese muzike shume cilesore.

6.900 L

Krahaso

Description

●  ●  ●

Prodhuesi Baseus
SKU NGE50-B01
Nderfaqja Bluetooth V4.2, Audio Jack 3.5mm
Karikimi Wireless QI standard agreement
Parametra e boksit 4Ω / 7W * 2
Fuqia e karikimit pa tel 5W, DC5V, 1A
Garancia 12 Muaj

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

Be the first to review “Bokse Bluetooth me karikim Wireless (pa tel) Baseus Encok E50”

There are no reviews yet.

WhatsApp WhatsApp me ne