Bokse Audiobox A500 SDU-FM (Bluetooth, Radio FM, USB, SD Card)

  • Funksionet shtesë janë: Lexues i kartës së memorjes dhe USB-së, radio FM të integruar.
  • Fuqia në RMS e boksit është 10 watt.
  • Basi ne vete dhe 2 satelitët në anësore japin një cilë muzike të shkëlqyer.

3.200 L

Krahaso

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

Be the first to review “Bokse Audiobox A500 SDU-FM (Bluetooth, Radio FM, USB, SD Card)”

There are no reviews yet.

WhatsApp WhatsApp me ne