-3.000 L

Access Point Ubiquiti UniFi AP AC Long Range, UAP-AC-LR

  • Access Point, me dizajn antene inovative, ndër më të mirët në treg.
  • Ideale për ambjete të mëdha si Hotele, Pishina, Salla.
  • Praktik në instalim pasi korrenti dhe interneti kalojnë nga një kabllo i vetëm (PoE).

15.900 L 12.900 L

Krahaso

Description

 

●  ●  ●

  Marka Ubiquiti
  Modeli AP AC Long Range
  Portat 1 x PoE port
  Shpejtësia 2 X 300Mbps
  Frekuenca
  • 2.4GHz
  • 5GHz
  Funksionet bazë Menaxhim i Wireless-it direkt nga Celulari
Siguria WEP, WPA-PSK, WPA-Enterprise (WPA/WPA2, TKIP/AES)
  Të tjera
  • 2.4GHz & 5GHz Guest Network
  • Vendosje ne Tavan
  SKU AP-AC-LR, UAP-AC-LR
  Garancia 12 Muaj

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

Be the first to review “Access Point Ubiquiti UniFi AP AC Long Range, UAP-AC-LR”

There are no reviews yet.

WhatsApp WhatsApp me ne