Trust Urban PowerBank 2200 mAh Primo (Bateri e jashtme per celular)

  • Karikoni Celularin, Tabletit tuaj me Baterine e jashtme Trust Urban.
  • 2200mAh ju mundeson karikimin e plote deri ne 9 ore shtese.
  • Funksion shtese: Mbrojtje ndaj Qarkut te shkurte dhe Tejnxehjes

1.200 L

Krahaso

Më shumë informacion

●  ●  ●

Marka Trust
Bateria 2200 mAh
Gjatesia e kabllit 300mm
SKU 21221
Permasa 90 x 31 x 21mm
Hyrje Micro USB (per karikimin e vete pajisjes)
Dalje USB
Pesha 66 g
Garancia 12 Muaj
Te tjera Portable Power Bank / Mbrojtje ndaj Qarkut te shkurte dhe Tejnxehjes / 5W/1A Output

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

Bëhu i pari në shqyrtimin e “Trust Urban PowerBank 2200 mAh Primo (Bateri e jashtme per celular)”

Ky produkt ende nuk ka ndonjë përshtypje.

WhatsApp WhatsApp me ne