Trust Urban PowerBank 10000 mAh Primo (Bateri e jashtme per celular)

  • Karikoni Celularin, Tabletit tuaj me Baterine e jashtme Trust Urban me ndriçim per naten.
  • 2200mAh ju mundeson karikimin e plote te 2 pajisjeve pernjeheri (Celular + Tablet) deri ne 40 ore shtese.
  • Funksion shtese: Mbrojtje ndaj Qarkut te shkurte dhe Tejnxehjes

2.900 L

Krahaso

Më shumë informacion

●  ●  ●

Marka Trust
Bateria 10.000 mAh
Gjatesia e kabllit 300mm
SKU 21149
Permasa 138 x 63 x 22mm
Hyrje Micro USB (per karikimin e vete pajisjes)
Dalje
  • USB 2.0 – 2.1A, 10W
  • USB 2.0 – 1.0A, 5W
Pesha 277 g
Garancia 12 Muaj
Te tjera Portable Power Bank / Mbrojtje ndaj Qarkut te shkurte dhe Tejnxehjes / Ndriçues per naten

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

Bëhu i pari në shqyrtimin e “Trust Urban PowerBank 10000 mAh Primo (Bateri e jashtme per celular)”

Ky produkt ende nuk ka ndonjë përshtypje.

WhatsApp WhatsApp me ne