-2.000 L

Printer Samsung Laser Xpress SL-M2026- Bardhë e Zi

  • Printer i thjesht dhe i përshtatshëm për çdo zyre apo shtëpi.
  • Printon faqen e parë në më pak se 8.5 sekonda.
  • Boja printon: 1000 kopje, dhe kushton: 3000 leke.

9.900 L 7.900 L

Krahaso

Më shumë informacion

●  ●  ●

FunksioniPrinter
Madhësia e letrësA4 ; Te Tjera: A5; A6; B5; C6; C5
TeknologjiaLaser
Rezolucioni1200 x 1200 dpi
Printimi i faqes së parë8.5 Sekonda
Shpejtësia e printimit21 Faqe për Minutë
Volumi mujor10.000 kopje
KomunikimitUSB 2.0
Toner/BojëToner MLT – 111S (~1000 Faqe)
Kosto për faqe~ 3 Leke
Trashësia e letrësPlain Paper; Borderless Media; Flyer Paper; Brochure Paper
Të tjera8MB Memorje RAM, 400 Mhz Processor Speed

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

Bëhu i pari në shqyrtimin e “Printer Samsung Laser Xpress SL-M2026- Bardhë e Zi”

Ky produkt ende nuk ka ndonjë përshtypje.