Printer HP M181w Color LaserJet Pro – Multifunksional – Me ngjyra

  • Ngjyra të gjalla, printim Wireless direkt nga telefoni dhe printim shumë i shpejtë për kur jeni me nxitim.
  • Ideal per printim me ngjyra me volum te larte.
  • Shume funksione ne nje printer shume ekonomik (Printim, Skanime, Fotokopjim & Faks) me ngjyra.

40.999 L

Krahaso

Më shumë informacion

●  ●  ●

FunksioniPrinter, Fotokopje, Skaner, Faks
Madhësia e letrësA4; A5; A6; B5; C6; C5
TeknologjiaLaser (me ngjyra)
Rezolucioni600 x 600 dpi (Printim)

1200 x 1200 dpi (Skanim) Flatbed

Printimi i faqes së parë11.8 Sekonda bardhe e zi (13.5 Sekonda me ngjyra)
Shpejtësia e printimit16 Faqe për Minutë
Volumi mujor30.000 faqe
KomunikimiUSB 2.0, Network Lan 100, Wireless,

Fax Port, HP ePrint

Apple AirPrint™

Mopria™-certified (Android)

Wireless Direct Printing

Toner/BojëBoja kushton 7.600 Leke dhe printon 900 kopje (x4)
Trashësia e letrës60 g/m² – 200 g/m² HP Matte
Të tjeraDublex (Printim në 2 anët e fletës) | ADF (Skanim automtik deri ne 50 flete) | 128MB Memorje RAM, 1200MHz, | TouchScreen | 2 Kaseta Për Letër | Scan direct E-mail/PDF/USB
Garancia1 Vit

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

Bëhu i pari në shqyrtimin e “Printer HP M181w Color LaserJet Pro – Multifunksional – Me ngjyra”

Ky produkt ende nuk ka ndonjë përshtypje.