Printer Epson WorkForce WF-100W Wi-Fi – Me ngjyra – Portable

Epson
> SKU: C11CE05403
 • Funksioni: Printer me ngjyra portabelBateri te perfshiera ne printer
 • Komunikimi: 1 x Micro-USB 2.0, Apple AirPrint, Google Cloud Print, Ethernet LAN, Wi-Fi
 • Ideal per kur jeni ne jashte zyre dhe gjithmone ne levizje

38.000 L

Krahaso

Më shumë informacion

 

●  ●  ●

 FunksioniPrinter portativ me ngjyra (e merr me vete kudo)
 Madhësia e letrësA4; Te Tjera: A5; A6; B5; C6; C5
 TeknologjiaInkJet
 RezolucioniPrintimi: 5760 x 1440 dpi
 Printimi i faqes së parë
 Shpejtësia e printimit
 • 7 Faqe për Minutë (Bardhe e zi)
 • 4 Faqe për Minutë (Me ngjyra)
 Volumi mujor
 Komunikimi
 • 1 x Micro-USB 2.0
 • Apple AirPrint
 • Google Cloud Print
 • Ethernet LAN
 • Wi-Fi
 Toner/Bojë
 • T2661 Black ink (250 kopje) – Bardh e zi
 • T2670 Color ink (200 kopje) – Me ngjyra
 Kosto për faqe
 Të tjeraPesha: 1.5Kg, Me bateri
 SKUC11CE05403
 Garancia12 Muaj

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

Bëhu i pari në shqyrtimin e “Printer Epson WorkForce WF-100W Wi-Fi – Me ngjyra – Portable”

Ky produkt ende nuk ka ndonjë përshtypje.