Prezantues Trust Wireless Laser Presenter PUNTERO (ulra slim)

Trust
> SKU: 20430
  • Prezantues per PowerPoint (Slideshow) shume elagant dhe praktik.
  • Ideal per salla konferencash, shkolle ose zyre
  • Ngjyra e lazerit: E kuqe

3.500 L

Krahaso

Më shumë informacion

●  ●  ●

 MarkaTrust
 Modeli
Puntero Wireless Laser Presenter
 Laser pointer (Gjuajtesi laser)
Laser class 2
 Permasa
159 x 20 x 19
 Pesha51g
 Gjatesia e vales15m
 Te tjeraI pershtatshem per PowePoint, Kursim i baterise, 3 Butona: black screen button, laser button, next / previous slide, start / stop presentation
 SKU20430

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

Bëhu i pari në shqyrtimin e “Prezantues Trust Wireless Laser Presenter PUNTERO (ulra slim)”

Ky produkt ende nuk ka ndonjë përshtypje.