Monitor Lenovo 21.5″ L2264A Fulll HD IPS Widescreen

  • Teknologji IPS dhe Full HD tek nje ekran shume te holle.
  • Dizajn elegant për përshtatje në hapësira të ngushta. Ideal per pune ne zyre dhe shtepi.
  • Menaxhimi i lehtë i kabllit shton lehtësinë dhe siguron një tavoline pune të rregullt.

19.900 L

Krahaso

Më shumë informacion

●  ●  ●

Madhësia e monitorit21.5 Inch (Raporti: 16:9)
TeknologjiaIPS
RezulucioniFull HD (1920 x 1080)
Përgjigjia në kohë7 ms
Ndriçimi250 cd/m²
Kontrasti10M:1
KomunikimiHDMI / VGA
Konsumi i energjisë28 Watts
Garancia1 Vit
Te tjera

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

Bëhu i pari në shqyrtimin e “Monitor Lenovo 21.5″ L2264A Fulll HD IPS Widescreen”

Ky produkt ende nuk ka ndonjë përshtypje.