-3.000 L

Monitor Dell 27″ SE2717H IPS

  • Ekran Dell Dell 27″ SE2717H IPS Full HD (1920×1080) IPS
  • Teknologjia AMD FreeSync ju mundeson pamje pa nderprerje ne çdo “framerate”
  • Ideal per zyre dhe shtepi | 3 Vite Garanci

39.000 L 36.000 L

Krahaso

Më shumë informacion

●  ●  ●

Madhësia e monitorit27 Inch (Raporti: 16:9)
TeknologjiaIPS LED-backlit
RezulucioniFULL HD (1920 x 1080)
Përgjigjia në kohë6 ms
Ndriçimi300 cd/m²
Kontrasti80M:1
Komunikimi
  • HDMI x 2
  • D-Sub (VGA)
Konsumi i energjisë24 Watts
Garancia2 Vite
Te tjeraAMD FreeSync

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

Bëhu i pari në shqyrtimin e “Monitor Dell 27″ SE2717H IPS”

Ky produkt ende nuk ka ndonjë përshtypje.