-5.000 L

Monitor AOC 31.5″ Q3279VWF QHD LED

  • Shikueshmeri perfekte deri në detajet me te imta.
  • Ekran i madh MVA në rezolucion QHD sjell thellësi dhe kontrast me ngjyra në një dizajn elegant.
  • FreeSync, refresh rate ne 75Hz dhe koha e përgjigjes 5 ms për çdo Gamer.

39.900 L 34.900 L

Krahaso

Më shumë informacion

●  ●  ●

Madhësia e monitorit31.5” Inch (Raporti: 16:9)
TeknologjiaWLED Backlit
Rezulucioni2560 x 1440 QHD @ 75Hz
Përgjigjia në kohë5 ms
Ndriçimi250 cd/m²
Kontrasti50M:1
KomunikimiHDMI, VGA, DVI, DisplayPort
Konsumi i energjisë28 Watts
Garancia2 Vite
Te tjeraKonsumi i energjisë 45 Watts

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

Bëhu i pari në shqyrtimin e “Monitor AOC 31.5″ Q3279VWF QHD LED”

Ky produkt ende nuk ka ndonjë përshtypje.