Mbajtese Celulari per makine Baseus Osculum Type Gravity Car Mount

  • Mbajtese celulari 360 grade per makine nga marka Baseus.
  • Mund te lahet me uje dhe nuk bllokon vendin e karikimit.
  • Thithje e sigurte me peshe deri 3KG.

1.190 L

Krahaso

Më shumë informacion

●  ●  ●

Prodhuesi Baseus
SKU CSUYL-XP01
E pershtatshme per: Smartphone me gjeresi 63mm-88mm
Menyra e vendosjes Me thithje
Materiale Alumin + Plastike
Te tjera Mund te lahet me uje, Vend per karikimin, Rrotullim ne 360 Grade
Garancia 6 Muaj

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

Bëhu i pari në shqyrtimin e “Mbajtese Celulari per makine Baseus Osculum Type Gravity Car Mount”

Ky produkt ende nuk ka ndonjë përshtypje.

WhatsApp WhatsApp me ne