Mbajtese Celulari me magnet per makine – Baseus Privity Series – Pro Air outlet – Magnet Bracket (veshje lekure)

  • Mbajtese celulari me magnet 360 grade per makine nga marka Baseus.
  • Shume praktike dhe dizajn minimalist me veshje lekure.
  • Thithje e sigurte per te gjithe celularet.

1.190 L

Krahaso

Më shumë informacion

●  ●  ●

Prodhuesi Baseus
SKU SUMQ-PR01
E pershtatshme per: Te gjithe celularet
Menyra e vendosjes Me kapje tek fletet e ajrit te makines
Materiale Silikon + Lekure + Zink
Te tjera Mund te lahet me uje, Vend per karikimin, Rrotullim ne 360 Grade
Garancia 6 Muaj

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

Bëhu i pari në shqyrtimin e “Mbajtese Celulari me magnet per makine – Baseus Privity Series – Pro Air outlet – Magnet Bracket (veshje lekure)”

Ky produkt ende nuk ka ndonjë përshtypje.

WhatsApp WhatsApp me ne