fbpx

M2 Kingston KC1000 240GB NVMe PCIe SSD (M.2 2280)

Kingston
SKU: SKC1000H/240G
  • Marka me e mire ne treg Kingston | Modeli: A400 | Kapaciteti: 240GB
  • Shpejtësia leximit (2.700MBps) dhe shkrimit (900MBps) ekstreme
  • Garancia: 3 Vite | Teknologji Native NVMe
  • *Karta PCIe eshte e perfshire ne çmim

16.900 L

Krahaso

Më shumë informacion

●  ●  ●

 MarkaKingston
 ModeliKC1000 SSD
 Kapaciteti240GB 
 Shpejtësia e leximitDeri 2.700MBps
 Shpejtësia e shkrimitDeri 900MBps
 Garancia3 Vite

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

Bëhu i pari në shqyrtimin e “M2 Kingston KC1000 240GB NVMe PCIe SSD (M.2 2280)”

Ky produkt ende nuk ka ndonjë përshtypje.