Karikues pa tel Baseus UFO – QI Wireless Charger

  • Karikues pa tel (Wireless) tavoline per celular dhe çdo pajisje me standard Qi Wireless charging.
  • Nuk nxehet. Teper praktik dhe nje dizajn minimalist per zyre dhe shtepi.
  • I pershatshem per modelet: iPhone, Samsung, Huawei, Xiaomi dhe çdo celular qe karikohet me induksion.

2.000 L

Krahaso

Më shumë informacion

●  ●  ●

Marka Baseus
Modeli Baseus UFO Desktop Wireless Charger
Tipi Wireless Charging Qi, Charger Wireless
Nderfaqja Micro USB
Dalje 5V/1A
Hyrje 5V/2A
SKU WXFD-01
Garancia 6 Muaj

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

Bëhu i pari në shqyrtimin e “Karikues pa tel Baseus UFO – QI Wireless Charger”

Ky produkt ende nuk ka ndonjë përshtypje.

WhatsApp WhatsApp me ne