HP Desktop 400G5 MT PC (Core i7-8700 – 4GB – 500GB)

 • HP PC 290G5 MT | Kompjuter Brand per zyre dhe per profesioniste
 • Intel Core i7-8700 (4.6GHz, 12MB) | 4GB 2666MHz DDR4 | 1TB 7200 rpm HDD
 • Integrated Intel HD Graphics | DVD+/-RW | Keyboard + Mouse | FreeDOS | 12 Muaj Garanci

84.200 L

Krahaso

Më shumë informacion

 

●  ●  ●

Monitor
Procesor Intel Core i7-8700 (3.2Ghz – 4.6GHz, 12MB), 8th Generation
Chipset Intel® B360
Memorja RAM 4 GB DDR4 2666MHz
Hard Disk 1 TB 7200rpm
Kartë Grafike Intel HD Graphics (e integruar)
Të tjera DVD RW, Tastiere, Mouse
Portat e komunikimit
 • 1 x headset connector
 • 2 x USB 3.1 Gen 1
 • 1 x SD 3 card reader
 • 1 x audio-in
 • 1 x audio-out
 • 1 x DisplayPort™ 1.2
 • 1 x power connector
 • 1 x RJ-45
 • 1 x VGA
 • 2 x USB 3.1 Gen 1
 • 4 x USB 2.0
Sistemi i operimit Free DOS
SKU 4HR59EA
Garanci 12 muaj

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

Bëhu i pari në shqyrtimin e “HP Desktop 400G5 MT PC (Core i7-8700 – 4GB – 500GB)”

Ky produkt ende nuk ka ndonjë përshtypje.

WhatsApp WhatsApp me ne