HP Desktop 400G5 MT PC (Core i5-8500 – 4GB – 500GB)

 • HP PC 290G5 MT | Kompjuter Brand per zyre dhe per profesioniste
 • Intel Core i5-8500 (4.1GHz, 9MB) | 8GB 2666MHz DDR4 | 500GB 7200 rpm HDD
 • Integrated Intel HD Graphics | DVD+/-RW | Keyboard + Mouse | FreeDOS | 12 Muaj Garanci

71.200 L

Krahaso

Më shumë informacion

 

●  ●  ●

Monitor
Procesor Intel Core i5-8500 (3.0Ghz – 4.1GHz, 9MB), 8th Generation
Chipset Intel® B360
Memorja RAM 8 GB DDR4 2666MHz
Hard Disk 500 GB 7200rpm
Kartë Grafike Intel HD Graphics 610 (e integruar)
Të tjera DVD RW, Tastiere, Mouse
Portat e komunikimit
 • 1 x headset connector
 • 2 x USB 3.1 Gen 1
 • 1 x SD 3 card reader
 • 1 x audio-in
 • 1 x audio-out
 • 1 x DisplayPort™ 1.2
 • 1 x power connector
 • 1 x RJ-45
 • 1 x VGA
 • 2 x USB 3.1 Gen 1
 • 4 x USB 2.0
Sistemi i operimit Free DOS
SKU 4VF02EA
Garanci 12 muaj

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

Bëhu i pari në shqyrtimin e “HP Desktop 400G5 MT PC (Core i5-8500 – 4GB – 500GB)”

Ky produkt ende nuk ka ndonjë përshtypje.

WhatsApp WhatsApp me ne