HP 290G2 MT PC (Core i7-8700 – 4GB – 500GB)

  • HP PC 290G2 MT | Kompjuter Brand per zyre dhe per profesioniste
  • Intel Core i3-8100 (3.6Ghz, 3MB) | 4GB 2666MHz DDR4 | 500GB 7200 rpm HDD
  • Integrated Intel HD Graphics | DVD+/-RW | Keyboard + Mouse | FreeDOS | 12 Muaj Garanci

78.700 L

Krahaso

Më shumë informacion

 

●  ●  ●

Monitor
ProcesorIntel Core i7-8700 (3.2Ghz – 4.6GHz, 6MB), 8th Generation
ChipsetIntel® H370
Memorja RAM4 GB DDR4-2666
Hard Disk500 GB 7200rpm
Kartë GrafikeIntel HD Graphics 610 (e integruar)
Të tjeraDVD RW, Tastiere, Mouse
Portat e komunikimit4 x USB 3.0, 4 x USB 2.0, 1 x VGA,

1 x HDMI (Lidhje e monitorit te dyte)

Sistemi i operimitFree DOS
SKU3ZD17EA
Garanci12 muaj

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

Bëhu i pari në shqyrtimin e “HP 290G2 MT PC (Core i7-8700 – 4GB – 500GB)”

Ky produkt ende nuk ka ndonjë përshtypje.