-1.000 L

Hardisk i jashtem WD 1TB, My Passport Blue USB 3.0, Blu

WesternDigital (WD)
> SKU: WDBYNN0010BBL-WESN
  • Lidhje me USB 3.0
  • Transferoni dokumenta dhe të dhënat lehtësisht midis shtëpisë dhe zyrës tuaj
  • Arshivim të dhënash me programin e përfshirë “Auto Backup”, dhe “Hardware encryption”

10.500 L 9.500 L

Krahaso

Më shumë informacion

 

 

●  ●  ●

 MarkaWD
 ModeliMy Passport Blue USB 3.0, Blu
 Kapaciteti1TB HDD
 Shpejtësia e transferimitDeri 5.0Gb/s
 Shpejtësia e rrotullimit5400rpm
 LidhjaUSB 3.0 / 2.0
 Sistemet e operimitWindows 10/8/7/Vista, Mac OS X 10.4.8 or later
 Përmasat82mm W x 112mm L x 17.5mm H
 Pesha150g
 SKUWDBYNN0010BBL-WESN
 Garancia12 Muaj

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

Bëhu i pari në shqyrtimin e “Hardisk i jashtem WD 1TB, My Passport Blue USB 3.0, Blu”

Ky produkt ende nuk ka ndonjë përshtypje.