Hardisk i jashtem, Transcend 1TB – StoreJet 25A3K

Transcend
> SKU: TS1TSJ25A3K
  • Rezistencë Ekstreme
  • Transferoni dokumenta dhe të dhënat lehtësisht midis shtëpisë dhe zyrës tuaj
  • Arshivim të dhënash i menjëhershëm me butonin “Auto Backup”

11.500 L

Krahaso

Më shumë informacion

●  ●  ●

 MarkaTranscend
 ModeliStoreJet 25A3K
 Kapaciteti1TB HDD
 Shpejtësia e transferimitDeri 5.0Gb/s
 Shpejtësia e rrotullimit5400rpm
 LidhjaUSB 3.0 / 2.0
 Sistemet e operimitWindows 10/8/7/Vista, Mac OS X 10.7 or later
 Përmasat130.6mm×80.1mm×15.0mm
 Pesha182g

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

Bëhu i pari në shqyrtimin e “Hardisk i jashtem, Transcend 1TB – StoreJet 25A3K”

Ky produkt ende nuk ka ndonjë përshtypje.