Hardisk i jashtem, Maxtor 500GB – M3 (USB 3.0)

Maxtor
> SKU: STSHX-M500TCBM
  • Lidhje me USB 3.0
  • Transferoni dokumenta dhe të dhënat lehtësisht midis shtëpisë dhe zyrës tuaj
  • Arshivim të dhënash me programin e përfshirë “Auto Backup”

7.500 L

Krahaso

Më shumë informacion

●  ●  ●

 MarkaMaxtor
 ModeliM3 Portable External Hard Drive
 Kapaciteti500GB HDD
 Shpejtësia e transferimitDeri 5.0Gb/s
 Shpejtësia e rrotullimit5400rpm
 LidhjaUSB 3.0 / 2.0
 Sistemet e operimitWindows 10/8/7/Vista, Mac OS X 10.4.8 or later
 Përmasat82mm W x 112mm L x 17.5mm H
 Pesha150g

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

Bëhu i pari në shqyrtimin e “Hardisk i jashtem, Maxtor 500GB – M3 (USB 3.0)”

Ky produkt ende nuk ka ndonjë përshtypje.