Çantë Laptopi 13/14″ Port Designs – Sydney Port Backpack, BLACK

  • Çantë shpine Port Designs Sydney moderne, kompakte dhe teper elegante.
  • Për laptopat me madhësi ekrani 13-14″
  • Ngjyra: ZezëPërmasa: 33 x 44 x 18 cm

4.300 L

Krahaso

Më shumë informacion

●  ●  ●

 MarkaPort Design
 Modeli135074
 NgjyraZezë
 Dimensionet 33 x 44 x 18 cm

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

Bëhu i pari në shqyrtimin e “Çantë Laptopi 13/14″ Port Designs – Sydney Port Backpack, BLACK”

Ky produkt ende nuk ka ndonjë përshtypje.