Printer Canon Pixma G1400 – Multifunksional – Me ngjyra

  • Printer i dedikuar me rendiment të lartë për dokumente dhe fotografi
  • Me ngjyra: 7000 faqe. E zezë: 6000 faqe*
  • Fotografi 4×6” pa bordura në rreth 60 sek
  • Ndërtim elegant, kompakt për t’u integruar plotësisht brenda shtëpisë/zyrës tuaj.
  • Printim kosto-efektiv me volum të lartë.

22.900 L

Krahaso

Më shumë informacion

Printer me rendiment të lartë me një funksion të vetëm – Perfekt për të krijuar printime mahnitëse dokumenteve dhe fotografive me cilësi të lartë, me kosto të ulët në shtëpi ose në zyrë.

●   ●   ●

FunksioniPrinter
Madhësia e letrësA4 ; Te Tjera: A5; A6; B5; C6; C5
TeknologjiaInkJet
RezolucioniPrintimi: 4800 x 1200 dpi
Printimi i faqes së parë8.8 Sekonda
Shpejtësia e printimit30 Faqe për Minutë
Volumi mujor10.000 Kopje
KomunikimitUSB 2.0
Toner/BojëGI-490 (PGBK): 6000 faqe
GI-490 (C): 7000 faqe
GI-490 (M): 7000 faqe
GI-490 (Y): 7000 faqe
Kosto për faqe
Trashësia e letrësPlain Paper; Borderless Media;

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

Bëhu i pari në shqyrtimin e “Printer Canon Pixma G1400 – Multifunksional – Me ngjyra”

Ky produkt ende nuk ka ndonjë përshtypje.