Bokse Genius SP-HF500A – 2.0 Speaker System

 • Bokse druri nga marka Genius për muzikë të pastër dhe të lartë.
 • Për fanatikët e muzikës.

5.200 L

Krahaso

Më shumë informacion

System requirements

 • Windows® or Mac® OS computers or laptops / Tablets or smartphones / MP3 players

Specifications

 • Total output power (W)14W
 • RMS (W)14W
 • Driver unitWoofer: 3″,5 Ω
  Tweeter: 1″, 8 Ω
 • Frequency response100 Hz – 20K Hz
 • Volume controllerYES
 • Tone controllersYES
 • Audio input3.5mm
 • Headphone jackYES
 • Weight2547 g
 • Dimensions (W x H x D)113x207x120 mm
 • ColorsBlack, Wood

What’s included

 • One pair of speakers
 • Multi-language user manual

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

Bëhu i pari në shqyrtimin e “Bokse Genius SP-HF500A – 2.0 Speaker System”

Ky produkt ende nuk ka ndonjë përshtypje.