Baseus Energy 2 ne 1 / Power Bank 2500 mAh + Kabllo USB Lightning (Bateri e jashtme per celular)

  • Karikoni iPhone-in ose iPad-in tuaj me Baterine e jashtme Baseus Energy 2 ne 1.
  • 2500mAh ju mundeson karikim te plote dhe njekohesisht funksionon edhe si kabllo Lightning.
  • Dizajn unik dhe shume praktik per ato persona qe jane shpesh ne levizje.

1.890 L

Krahaso

Më shumë informacion

●  ●  ●

Marka Baseus
Bateria 2500 mAh
Gjatesia e kabllit 1.2m
SKU CALXU-01
Permasa 90 x 31 x 21mm
Hyrje Micro USB (per karikimin e vete pajisjes) 2.4A
Dalje USB
Pesha 66 g
Garancia 12 Muaj
Te tjera Portable Power Bank / Mbrojtje ndaj Qarkut te shkurte dhe Tejnxehjes / 5W/1A Output

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

Bëhu i pari në shqyrtimin e “Baseus Energy 2 ne 1 / Power Bank 2500 mAh + Kabllo USB Lightning (Bateri e jashtme per celular)”

Ky produkt ende nuk ka ndonjë përshtypje.

WhatsApp WhatsApp me ne