APC Mobile Power Pack 3000 mAh (Bateri e jashtme per celular)

  • Marka APC, me e mira ne bote per pajisje elektrike.
  • 3000mAh ju mundeson karikimin e plote ndaj çdo celulari.
  • Veshje alumini me nje dizajn elegant dhe shume i vogel.

2.500 L

Krahaso

Më shumë informacion

●  ●  ●

Marka APC (Schneider Electric)
Bateria 3000 mAh
Gjatesia e kabllit 300 mm
Kasa Veshje Alumini
Permasa 22.5 x 32.5 x 72.0 mm
Hyrje Micro USB (per karikimin e vete pajisjes)
Dalje USB
Pesha 80 g
Garancia 2 Vite
Te tjera Portable PowerBank / Portable Charger

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

Bëhu i pari në shqyrtimin e “APC Mobile Power Pack 3000 mAh (Bateri e jashtme per celular)”

Ky produkt ende nuk ka ndonjë përshtypje.

WhatsApp WhatsApp me ne