Shume ekonomik

Printer Epson EcoTank ITS L3060 – Multifunksional – Me ngjyra (Ultra-low-cost)

0 out of 5
(0)
Epson
 • Printer tejmase ekonomik me ngjyra për zyre dhe shtëpi
 • Lidhje me Wireless (Pa tel) dhe me aplikacionin iPrint nga Epson Connect mund të printoni direkt nga e-Maili ose Celulari
 • Printeri vjen me një sasi boje që zgjatë 2 vite dhe mund të zvogëlojë kostot e printimit deri në 90%
SKU: EcoTank ITS L3060
24.990 L 29.990 L Shto në shportëKrahaso

Printer Epson Inkjet L1800 – Me ngjyra (Ultra-low-cost) – A3

0 out of 5
(0)
Epson
 • Nje nder printerat A3+ me ekonomik ne treg, Ultra-Low-Cost 
 • Teknologjia e printimit Epson Micro Piezo technology (Bojra në shishe).
 • Keshillohet te perdoret nga nje zyre qe merret me projekte.
SKU: C11CD82401
89.000 L 95.900 L Shto në shportëKrahaso

Printer Epson WorkForce M100 – Bardhë e Zi (Ultra-low-cost)

0 out of 5
(0)
Epson
 • Funksioni: Printer
 • Komunikimi: Ethernet , USB
 • Volumi mujor: 5.000 Faqe
SKU: C11CC84301

Printer Epson WorkForce M105 – Bardhë e Zi (Ultra-low-cost)

0 out of 5
(0)
Epson
 • Funksioni: Printer
 • Komunikimi: USB,Wifi
 • Volumi mujor: 5.000 Faqe
SKU: C11CC85301-1
17.900 L 21.900 L Shto në shportëKrahaso

Fotokopje Canon IR2204N

0 out of 5
(0)
Canon
 • Punoni me një fotokopje shumëfunksional ekonomik dhe tepër cilësor në A3
 • Printo direkt nga iPhone-ni ose Tableti me teknologjinë AirPrint.
 • Teknologjia “Laser” ju kursen para në çdo printim.
SKU: IR2204N

Printer Epson Inkjet L565 – Multifunksional – Me ngjyra

0 out of 5
(0)
Epson
 • Printer për zyre që ju ben te kurseni deri 90%.
 • Teknologjia Epson Micro Piezo™ është shumë ekonomik (Ultra-Low-Cost).
 • Me ekran LCD dhe printim direkt nga iPhone ose Tablet.
SKU: C11CE53401
39.900 L 45.900 L Shto në shportëKrahaso

Printer Epson Inkjet L850 – Multifunksional – Me ngjyra (Ultra-low-cost)

0 out of 5
(0)
Epson
 • Printer për zyre dhe shtëpi me printim në CD ose DVD.
 • Epson Micro Piezo™ është shumë ekonomik (Ultra-Low-Cost).
 • Me ekran LCD dhe printim në bordurat 100% të fletës.
SKU: C11CE31401
56.900 L 62.900 L Shto në shportëKrahaso

Printer Epson L382 – Multifunksional – Me ngjyra

0 out of 5
(0)
Epson
 • Funksioni: Printer / Fotokopje / Skaner
 • Teknologjia: Thermal Inkjet CISS system (Bojra ne shishe)
 • Rezolucioni i printimit: 5760 x 1440 dpi
SKU: C11CF43402

Printer A3+ Epson Inkjet L1300 – Me ngjyra (Ultra-low-cost)

0 out of 5
(0)
Epson
 • Nje nder printerat A3+ me ekonomik ne treg, Ultra-Low-Cost 
 • Teknologjia e printimit Epson Micro Piezo technology (Bojra në shishe).
 • Keshillohet te perdoret nga nje zyre qe merret me projekte.
SKU: C11CD81401
67.900 L 73.900 L Shto në shportëKrahaso

Shfaqur të gjitha 9 rezultatet

WhatsApp WhatsApp me ne