Karikues per celular

Karikues Universal LDNIO A6704 – 6 Porta USB Charger

0 out of 5
(0)
LDNIO
  • Pamje e thjeshtë dhe material me cilësi të lartë.
  • 6 porte USB për të përmbushur kërkesat tuaja të karikimit urgjent.
  • Teknologjia Qualcomm Quick Charge 2.0 – karikim deri në 75% më shpejt se karikuesit e zakonshëm.
  • Sistemi i avancuar i mbrojtjes nga korrenti i lartë, i sigurt dhe i besueshëm.
  • Kompakt në madhësi.
SKU: LDNIO-A6704

Vetëm 1 rezultat nga kërkimi

WhatsApp WhatsApp me ne