Gaming

Bokse Bluetooth Trust Vigor – 2.1 Speaker System – Brown

0 out of 5
(0)
Trust
 • Bokse Bluetooth shumë cilësore nga marka Trust për muzikë dhe për videolojra me ngjyrë kaf.
 • 100W fuqi maksimale (50 Watt RMS). Komandim i volumit me rrote.
 • Dizajn i klasik. Subwoofer dhe satelite druri. Cilesi bassi e thelle.
SKU: 21243

Çantë Laptopi 15.6″ Port Designs – Gaming Backpack Arokh + Mouse Gaming (falas)

0 out of 5
(0)
Port Designs
 • Çantë shpine Port Designs Gaming Backpack Arokh per lojtaret ne levizje
 • Për laptopat me madhësi ekrani 15.6″
 • Ngjyra: Zezë Përmasa: 29.5 x 23.2 x 48.5 cm
SKU: 901702
3.900 L 4.900 L Shto në shportëKrahaso

Gaming Mouse Razer Abyssus V2 (Ambidextrous) – 5,000 DPI

0 out of 5
(0)
Razer
 • Gaming Mouse Razer Abyssus V2 me 5000 DPI
 • Veshje gome per kapje me te mire gjate levizjes
 • *Ky mouse eshte edhe per megjerashet
SKU: RZ01-01900100-R3G1
5.900 L 7.900 L Shto në shportëKrahaso

Gaming Mouse Razer DeathAdder Elite (MECHANICAL) – 16,000 DPI

0 out of 5
(0)
Razer
 • Mouse Gaming Mekanik Razer DeathAdder Elite
 • Mouse-i me sensorin optik me te mire ne bote – 16,000 DPI
 • Veshje gome per kapje perfekte gjate levizjes ne loje
SKU: RZ01-02010100-R3U1
9.900 L 13.900 L Shto në shportëKrahaso

Gigabyte GeForce GT 730 2GB GV-N730D3-2GI Gaming

0 out of 5
(0)
Gigabyte
 • 2GB DDR3 (64-bit)  | Boost: 902 MHz
 • Dual-link DVI-D*1 / HDMI*1 / D-Sub*1
 • 384 CUDA Cores | PCI Express 3.0 x16
SKU: GV-N730D3-2GI

Gigabyte Geforce GTX 1050 Ti 4GB GDDR5 128 Bit PCI-E Graphic Card

0 out of 5
(0)
Gigabyte
 • Chipset: NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti  | 768 Cuda Cores
 • Video Memory: 4GB GDDR5 | Benchmark (Piket e K.G.): 5.967 pikë
 • Memory Interface: 128-bit. Core Clocks: 1430MHz / 1316MHz
SKU: GV-N105TD5-4GD

HDD WD Black 2TB Performance Desktop Hard Disk Drive – 7200 RPM SATA 6Gb/s, 64MB Cache 3.5″

0 out of 5
(0)
WesternDigital (WD)
 • Projektuar posaçerisht për përdoruesit qe kerkojne performance dhe siguri.
 • Prioritet ne cilesi për performancë maksimale në ruajtjen e te dhenave.
 • 60 muaj Garanci. Ideale per Lojtaret ekstrem (Gaming HDD).
SKU: WD2003FZEX

Kufje Gaming Trust GXT 322C Carus Gaming Headset (Jungle Camo)

0 out of 5
(0)
Trust
 • Kufje Gaming Trust GXT 322C shume te pershtatshme per ore te gjata loje me PC, XBOX, PS, Switch.
 • Bas i thelle dhe muzike shume cilesore. Izolim i plote i zhurmes.
SKU: 20865

Kufje Gaming Trust GXT 354 Creon 7.1 Bass Vibration Headset

0 out of 5
(0)
Trust
 • Kufje Gaming Trust GXT 354 Creon 7.1 Bass Vibration Headset
 • Cilesi superiore e Gaming me Virtual 7.1 surround sound
 • Dridhje e kufjes me aktivizimin e Basit | 12 Muaj Garanci
SKU: 22054

Lenovo Legion Y920-17IKB 17.3″ (Core i7-7820HK – 16GB – 1TB HDD – NVIDIA GTX 1070 8 GB), I zi

0 out of 5
(0)
Lenovo
 • Laptop Gaming Lenovo Legion Y920-17IKB | 17.3″ Full HD IPS (1920 x 1080)
 • Intel Core i7-7820HK (2.9GHz – 3.9GHz, 8MB) | 16GB 2400MHz DDR4 | 256GB SSD + 1 TB HDD
 • NVIDIA® GeForce® GTX 1070 8 GB | I Zi | FreeDOS | 24 Muaj Garanci
SKU: 80YW003BRI

Monitor AOC 31.5″ Q3279VWF QHD LED

0 out of 5
(0)
AOC
 • Shikueshmeri perfekte deri në detajet me te imta.
 • Ekran i madh MVA në rezolucion QHD sjell thellësi dhe kontrast me ngjyra në një dizajn elegant.
 • FreeSync, refresh rate ne 75Hz dhe koha e përgjigjes 5 ms për çdo Gamer.
SKU: Q3279VWF
34.900 L 39.900 L Shto në shportëKrahaso

Monitor Gaming Acer 24.7″ KG251Q (1ms)

0 out of 5
(0)
Acer
 • Ekran Gaming Acer KG251Q 24.7″ Full HD (1920×1080)
 • 1ms pergjigje ne koheAMD FreeSync™
 • 24 Muaj Vite GaranciAcer BlueLightShield™
SKU: UM.KX1EE.002

Mouse Gaming Redragon Lavawolf M701

0 out of 5
(0)
Redragon
 • Mouse për videolojra me 8 butona dhe 6400 DPI
 • Me ndriçim vullkanore 5 LED Backlight
 • Kabllo USB shumë cilësore dhe me kokë USB ari
SKU: 6950376702364

Mouse Gaming Wireless Trust GXT 130

0 out of 5
(0)
Trust
 • Mouse Wireless për videolojra me 9 butona të konfigureshëm dhe 2400 DPI.
 • Seria GXT e markës Hollandeze Trust është e dedikuar në Gaming.
 • Ndriçim LED, veshje gome dhe kontroll i tmerrësisht i saktë.
SKU: 20687
3.400 L 4.300 L Shto në shportëKrahaso

Mouse Pad Gaming E-Blue Mazer EMP004-S (tapet)

0 out of 5
(0)
E-Blue
 • Veshja e hollë me fibër të dyfishtë përmirëson ndjekjen e lëvizjeve të Mouse-it.
 • Pëlhura e butë dhe e rrafshët e bën atë të rehatshëm për dorën tuaj.
 • Baza e gomës “kundër-rrëshqitje” e fikson fort tapetin në çdo sipërfaqe.
SKU: EMP004-S

Ryzen Gaming 3 (AMD Ryzen 3 2200G – 8GB – 1TB – Powerful Radeon™ RX Vega 8 Graphics)

5.00 out of 5
(3)
Asembluar
 • Kompjuter Gaming Ryzen 3420W 
 • AMD Ryzen 3 2200G (3.5GHz – 3.7GHz, 4MB) | 8GB 2400Mhz DDR4 | 1TB HDD 7200rpm
 • Powerful Radeon™ RX Vega 8 Graphics24 Muaj Garanci
SKU: Ryzen 3 2200G

Ryzen Gaming 5 (AMD Ryzen 5 2400G – 8GB – 1TB – Powerful Radeon™ RX Vega 11 Graphics)

0 out of 5
(0)
Asembluar
 • Kompjuter Gaming Ryzen 5 | Cooler Master MasterWatt Lite W600 230V
 • AMD Ryzen 5 2400G (3.6 GHz – 3.9 GHz Turbo, 4MB) | 8GB 2400Mhz DDR4 | 1TB HDD Purple
 • Powerful Radeon™ RX Vega 11 Graphics24 Muaj Garanci
SKU: Ryzen 5

Tastiere Advanced Gaming Trust GXT 285 Gada Advanced Gaming Keyboard

0 out of 5
(0)
Trust
 • Tastierë Gaming e avancuar e serisë GXT me 5 butona Macro të programueshëm nga marka Hollandeze Trust.
 • Teknologjia Anti-Ghosting ju mundëson fokusimin në lojë duke mos shtypur aksidentalisht butona të tjerë.
 • Ndriçim LED i butonave me ngjyra të ndryshme i jep karakter ambjetit tuaj Gaming.
SKU: 20433
4.900 L 5.900 L Shto në shportëKrahaso

Tastiere Gaming E-Blue Polygon

0 out of 5
(0)
E-Blue
 • Filloni lojën menjëherë me një tastierë që ka të gjitha funksionet bazë Gaming.
 • Pamje e theksuar Blu tek butonat e veçuar për videolojra.
 • Lidhje me kabllo USB 1.7m e gjatë.
SKU: EKM075BK

Videoprojektor Acer H6502BD – 1080P FullHD DLP 3D (Home Theater)

0 out of 5
(0)
Acer
 • Projektor Acer Full HD H6502BD | Madhësia e Ekranit të projektimit: 300″ (7.62m)
 • Ndriçimi: 3.400 ANSI Lumen | 3.500 Ore pune (normale) / 6.500 Ore pune (ekonomike)
 • Teknologjia: DLP | Lidhje me VGA, HDMI x 2 | Garancia: 1 Vit
SKU: MR.JN111.009

Mouse Gaming Bluetooth Razer Orochi 8200

0 out of 5
(0)
Razer
 • Marka: Razer | Modeli: Orochi 8200 | Ngjyra: Jeshile
 • Lidhja: Wireless | Bateri AA+
 • Garancia: 2 Vite
SKU: RZ01-01550100-R3G1

Bokse Genius SW G2.1 3000 – 2.1 Speaker System

0 out of 5
(0)
Genius
 • Bokse Gaming për videolojra për një përfshirje të plotë në botën e lojrave nga marka Genius.
 • Superfuqi pa cënuar aspak cilësinë.
SKU: 31731016100

Bokse Bluetooth Trust Tytan – 2.1 Speaker System – White

0 out of 5
(0)
Trust
 • Bokse shumë cilësore nga marak Trust për muzikë dhe për videolojra me ngjyrë të bardhë.
 • 120W fuqi maksimale (60 Watt RMS). Komandim i volumit me rrote.
 • Lidhje me Bluetooth dhe Audio Jack (Kufje). Fiket automatikisht kur nuk perdoret per nje kohe te gjate.
SKU: 18789

Mouse Gaming Razer Mamba Tournament Chroma

0 out of 5
(0)
Razer
 • Marka: Razer | Modeli: Mamba Tournament Chroma | Ngjyra: Shumëngjyrësh
 • Lidhja: Wireless | Bateri AA+
 • Garancia: 24 Muaj
SKU: RZ01-01370100-R3G1

Tastiere Gaming E-Blue EKM046BK Elated – USB

0 out of 5
(0)
E-Blue
 • Tastierë ekonomike Gaming nga E-Blue
 • USB Wired
SKU: EKM046BK

Monitor Gaming Acer 23.6″ KG241Q LED (75Hz)

0 out of 5
(0)
Acer
 • Monitor Acer 23.6″ Gaming  | FULL HD (1920×1080)
 • Komunikimi: VGA, HDMI
 • 1 Vit Garanci
SKU: UM.UX1EE.001
25.900 L 31.200 L Shto në shportëKrahaso

Monitor Gaming Acer 27″ KG271 LED (144Hz)

0 out of 5
(0)
Acer
 • Ekran Gaming Acer KG271 27″ Full HD (1920×1080)
 • 1ms pergjigje ne kohe | AMD FreeSync | 144MHz
 • Pa kornize (ZeroFrame Design) | 24 Muaj Garanci
SKU: UM.HX1EE.C01
37.900 L 45.900 L Shto në shportëKrahaso

Monitor Gaming Viewsonic 22″ VX2257-MHD Widescreen LED Backlit

0 out of 5
(0)
ViewSonic
 • Monitor Viewsonic 22″ VX2257-MHD   | FULLHD (1920×1080)
 • Komunikimi: VGA, HDMI, Display port
 • 3 Vite Garanci
SKU: VX2257-MHD

Gamepad Controller Sony DualShock 4 Wireless – PlayStation 4 (Camouflage)

0 out of 5
(0)
Sony
 • Leva PlayStation më komode dhe intuitive e projektuar ndonjëherë. Tani edhe më e mirë.
 • Kjo levë PS4 Camouflage, merr karakter të veçantë për lojtarët që kërkojnë diçka më shumë.
SKU: 3002343-C

Gamepad Controller Sony DualShock 4 Wireless – PlayStation 4

0 out of 5
(0)
Sony
 • Leva PlayStation më komode dhe intuitive e projektuar ndonjëherë. Tani edhe më e mirë.
SKU: 3002343

Shfaqur 1–30 nga 41 rezultate

WhatsApp WhatsApp me ne