Gaming

Bokse Bluetooth Trust Vigor – 2.1 Speaker System – Brown

0 out of 5
(0)
  • Bokse Bluetooth shumë cilësore nga marka Trust për muzikë dhe për videolojra me ngjyrë kaf.
  • 100W fuqi maksimale (50 Watt RMS). Komandim i volumit me rrote.
  • Dizajn i klasik. Subwoofer dhe satelite druri. Cilesi bassi e thelle.
SKU: 21243

Showing the single result

WhatsApp WhatsApp me ne