Gaming

Bokse Bluetooth Trust Vigor – 2.1 Speaker System – Brown

0 out of 5
(0)
 • Bokse Bluetooth shumë cilësore nga marka Trust për muzikë dhe për videolojra me ngjyrë kaf.
 • 100W fuqi maksimale (50 Watt RMS). Komandim i volumit me rrote.
 • Dizajn i klasik. Subwoofer dhe satelite druri. Cilesi bassi e thelle.
SKU: 21243

Gigabyte Geforce GTX 1050 Ti 4GB GDDR5 128 Bit PCI-E Graphic Card

0 out of 5
(0)
 • Chipset: NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti  | 768 Cuda Cores
 • Video Memory: 4GB GDDR5 | Benchmark (Piket e K.G.): 5.967 pikë
 • Memory Interface: 128-bit. Core Clocks: 1430MHz / 1316MHz
SKU: GV-N105TD5-4GD

HDD WD Black 2TB Performance Desktop Hard Disk Drive – 7200 RPM SATA 6Gb/s, 64MB Cache 3.5″

0 out of 5
(0)
 • Projektuar posaçerisht për përdoruesit qe kerkojne performance dhe siguri.
 • Prioritet ne cilesi për performancë maksimale në ruajtjen e te dhenave.
 • 60 muaj Garanci. Ideale per Lojtaret ekstrem (Gaming HDD).
SKU: WD2003FZEX

Monitor Gaming Acer 24.7″ KG251Q (1ms)

0 out of 5
(0)
 • Ekran Gaming Acer KG251Q 24.7″ Full HD (1920×1080)
 • 1ms pergjigje ne koheAMD FreeSync™
 • 24 Muaj Vite GaranciAcer BlueLightShield™
SKU: UM.KX1EE.002

Ryzen Gaming 3 (AMD Ryzen 3 2200G – 8GB – 2TB – Powerful Radeon™ RX Vega 8 Graphics)

0 out of 5
(0)
 • Kompjuter Gaming Ryzen 3420W 
 • AMD Ryzen 3 2200G (3.5GHz – 3.7GHz, 4MB) | 8GB 2400Mhz DDR4 | 2TB HDD 7200rpm
 • Powerful Radeon™ RX Vega 8 Graphics24 Muaj Garanci
SKU: Ryzen 3 2200G

Ryzen Gaming 5 (AMD Ryzen 5 2400G – 8GB – 1TB – Powerful Radeon™ RX Vega 11 Graphics)

0 out of 5
(0)
 • Kompjuter Gaming Ryzen 5 | Cooler Master MasterWatt Lite W600 230V
 • AMD Ryzen 5 2400G (3.6 GHz – 3.9 GHz Turbo, 4MB) | 8GB 2400Mhz DDR4 | 1TB HDD Purple
 • Powerful Radeon™ RX Vega 11 Graphics24 Muaj Garanci
SKU: Ryzen 5

Monitor Gaming Acer 27″ KG271 LED (144Hz)

0 out of 5
(0)
 • Ekran Gaming Acer KG271 27″ Full HD (1920×1080)
 • 1ms pergjigje ne kohe | AMD FreeSync | 144MHz
 • Pa kornize (ZeroFrame Design) | 24 Muaj Garanci
SKU: UM.HX1EE.C01
37.900 L 45.900 L Add to cartKrahaso

Showing all 7 results

WhatsApp WhatsApp me ne