evo5

Bokse SonicGear EVO 5 PRO – 2.1 Speaker System (Bluetooth)

0 out of 5
(0)
SonicGear
  • Cilësi muzike e shkëlqyer me ndarjen e basit në fuqinë 24 Watt dhe 2 satelitë në fuqinë 6 Watt (RMS).
  • I zbukuruar në një shumëllojshmëri ndriçimi që i përshtatet muzikës tuaj (EQ graphics).
SKU: EVO 5 Pro Black
5.800 L 6.800 L Shto në shportëKrahaso

Vetëm 1 rezultat nga kërkimi

WhatsApp WhatsApp me ne