Color Printer

Printer Canon Pixma G1400 – Multifunksional – Me ngjyra

0 out of 5
(0)
Canon
 • Printer i dedikuar me rendiment të lartë për dokumente dhe fotografi
 • Me ngjyra: 7000 faqe. E zezë: 6000 faqe*
 • Fotografi 4×6” pa bordura në rreth 60 sek
 • Ndërtim elegant, kompakt për t’u integruar plotësisht brenda shtëpisë/zyrës tuaj.
 • Printim kosto-efektiv me volum të lartë.
SKU: 0629C009AC

Printer Epson Inkjet L1800 – Me ngjyra (Ultra-low-cost) – A3

0 out of 5
(0)
Epson
 • Nje nder printerat A3+ me ekonomik ne treg, Ultra-Low-Cost 
 • Teknologjia e printimit Epson Micro Piezo technology (Bojra në shishe).
 • Keshillohet te perdoret nga nje zyre qe merret me projekte.
SKU: C11CD82401
89.000 L 95.900 L Shto në shportëKrahaso

Printer Epson Inkjet L310 – Me ngjyra

0 out of 5
(0)
Epson
 • Funksioni: Printer
 • Printer A4 me kosto të ulët printimi
 • Volumi mujor: 30.000 Faqe
SKU: C11CE57401
19.900 L 23.900 L Shto në shportëKrahaso

Printer Canon MG2550S – Multifunksional – Me ngjyra

0 out of 5
(0)
Canon
 • Funksioni: Printer /  Fotokopje / Skaner
 • Shpejtësia: 22 Faqe për Minutë
 • Volumi mujor: 5.000 Faqe
SKU: 0727C006BA
5.500 L 7.500 L Shto në shportëKrahaso

Printer Canon PIXMA MG3650 – Multifunksional – Me ngjyra

0 out of 5
(0)
Canon
 • Funksioni: Printer /  Fotokopje / Skaner
 • Shpejtësia: 22 Faqe për Minutë
 • Volumi mujor: 20.000 Faqe
SKU: 0515C006AA

Printer Epson ECOTANK ITS L3070 – Multifunksional – Me ngjyra

0 out of 5
(0)
Epson
 • Printer për zyre që ju kursen deri 90%.
 • Epson Micro Piezo™ është shumë ekonomik (Ultra-Low-Cost).
 • Me ekran LCD dhe printim direkt nga iPhone ose Tablet.
SKU: C11CF47403

Printer Epson Inkjet L565 – Multifunksional – Me ngjyra

0 out of 5
(0)
Epson
 • Printer për zyre që ju ben te kurseni deri 90%.
 • Teknologjia Epson Micro Piezo™ është shumë ekonomik (Ultra-Low-Cost).
 • Me ekran LCD dhe printim direkt nga iPhone ose Tablet.
SKU: C11CE53401
39.900 L 45.900 L Shto në shportëKrahaso

Printer Epson Inkjet L850 – Multifunksional – Me ngjyra (Ultra-low-cost)

0 out of 5
(0)
Epson
 • Printer për zyre dhe shtëpi me printim në CD ose DVD.
 • Epson Micro Piezo™ është shumë ekonomik (Ultra-Low-Cost).
 • Me ekran LCD dhe printim në bordurat 100% të fletës.
SKU: C11CE31401
56.900 L 62.900 L Shto në shportëKrahaso

Printer Epson L805 – Me ngjyra

0 out of 5
(0)
Epson
 • Printim shumë ekonomik, Ultra-Low-Cost 
 • Teknologjia: Epson Micro Piezo technology (Bojra në shishe)
 • Printim direkt në CD/DVD
SKU: C11CE86401
39.900 L 45.900 L Shto në shportëKrahaso

Printer A3+ Epson Inkjet L1300 – Me ngjyra (Ultra-low-cost)

0 out of 5
(0)
Epson
 • Nje nder printerat A3+ me ekonomik ne treg, Ultra-Low-Cost 
 • Teknologjia e printimit Epson Micro Piezo technology (Bojra në shishe).
 • Keshillohet te perdoret nga nje zyre qe merret me projekte.
SKU: C11CD81401
67.900 L 73.900 L Shto në shportëKrahaso

Printer HP 7720 OfficeJet Pro Wide Format – Multifunksional – Me ngjyra – A3

0 out of 5
(0)
HP
 • Punoni me një printer shumëfunksional ekonomik dhe tepër cilësor në A3
 • Printo direkt nga iPhone-ni ose Tableti me teknologjinë AirPrint.
 • Teknologjia “Thermal Inkjet” ju kursen para në çdo printim.
SKU: Y0S18A

Printer HP DeskJet 2130 (F5S40B) – Multifunksional – Me ngjyra

0 out of 5
(0)
HP
 • Printer / Fotokopje / Skaner 
 • Ideal për përdorim në shtëpi.
 • Cilësi e lartë printimi (4800 X 1200 dpi)
SKU: B014FEATWU

Printer HP DeskJet 2630 Wireless – Multifunksional – Me ngjyra

0 out of 5
(0)
HP
 • Funksioni: Printer /  Fotokopje / Skaner Wireless
 • Shpejtësia: 20 Faqe për Minutë
 • Volumi mujor: 1.000 Faqe
SKU: V1N03B

Shfaqur të gjitha 13 rezultatet

WhatsApp WhatsApp me ne