Bundle

Mouse Gaming & MousePad Trust GXT 782

0 out of 5
(0)
Trust
 • Mouse Gaming dhe Tapet për videolojra nga marka Hollandeze Trust.
 • 6 butona të konfigurueshëm dhe 4800 DPI.
 • Logo GXT Trust e ndriçueshme.
SKU: 21142

Tastiere & Mouse Wireless Logitech MK270

0 out of 5
(0)
Logitech
 • Tastiere dhe Mouse pa tel (Wireless) nga marka Logitech. Per zyre dhe shtepi.
SKU: 920-004509

Tastiere & Mouse Wireless Logitech MK330

0 out of 5
(0)
Logitech
 • Tastierë Combo Wireless Logitech MK330 + Mouse
 • 10 Butona të programueshëm | 24 orë bateri | Wireless Connection
 • 6 Muaj Garanci
SKU: 920-003989

Mouse Gaming Razer Abyssus 2000 DPI + Goliathus Control Fissure Bundle (Tapet Mouse-i)

0 out of 5
(0)
Razer
 • Gaming Mouse Razer Abyssus me 2000 DPI. 
 • Veshje gome per kapje me te mire gjate levizjes.
 • Taper Mouse Gaming Goliathus per nje levizje perfekte.
SKU: RZ83-02020200-B3M1
6.200 L 9.000 L Shto në shportëKrahaso

Tastiere & Mouse Wireless A4-Tech 3000N

0 out of 5
(0)
A4-Tech
 • Set Tastier dhe Mouse pa kabllo (Valor) në frekuencën 2.4GHz.
 • Lidhje e fortë dhe e qëndrueshme e valës në distancën deri 10 metra.
 • Teknologjia V-Track e bën Mouse-in të lëvizë në çdo sipërfaqe edhe në pëlhurat më të buta.
SKU: 3000N

Tastiere & Mouse Wireless A4-Tech 3100N

0 out of 5
(0)
A4-Tech
 • Set Tastier dhe Mouse pa kabllo (Valor) në frekuencën 2.4GHz.
 • Lidhje e fortë dhe e qëndrueshme e valës në distancën deri 10 metra.
 • Teknologjia V-Track e bën Mouse-in të lëvizë në çdo sipërfaqe edhe në pëlhurat më të buta.
SKU: 3100N

Trust Gaming Bundle Ziva 4-in-1 (Tastiere + Mouse + Kufje + Mousepad)

0 out of 5
(0)
Trust
 • Trust Gaming Bundle
 • Tastierë + Mouse + Kufje + MousePad | USB Wired
 • 6 Muaj Garanci
SKU: 22199

Tastiere & Mouse Wireless Trust XIMO – USB

0 out of 5
(0)
Trust
 • Tastierë + Mouse XIMO Wireless
 • 24 Orë bateri | Përfekte për zyra | Wireless Connection
 • 6 Muaj Garanci
SKU: 21132

Shfaqur të gjitha 9 rezultatet

WhatsApp WhatsApp me ne