Bluetooth

Bokse Boombox BBX 300 Portable Speaker – Green (Bluetooth, Radio FM, USB)

0 out of 5
(0)
AudioBOX
  • Boks portativ me fuqi në RMS 10W që komandohet me telekomandë, Radio me Ekran LCD, Tregues i baterisë, Kartë memorje, Dalje AUX, Memorje USB, Lidhje Bluetooth dhe Hyrje mikrofoni për karaoke.
  • Bateri e integruar dhe pesha është 1.7kg.
SKU: Boombox.BBX300

Showing the single result

WhatsApp WhatsApp me ne