Bluetooth

Kufje Bluetooth Baseus EB01

0 out of 5
(0)
Baseus
  • Material ABS anti-impakt, shumë i fortë, shumë i bukur me shkëlqim.
  • Teknologjia e anulimit të zhurmës, siguron kënaqësi për biseda të qarta dhe muzikë pavonesë.
  • Lidhet me 2 celular njëkohësisht dhe zgjat 100 orë pa karikim.
SKU: Baseus EB01
1.300 L 1.500 L Add to cartKrahaso

Showing the single result

WhatsApp WhatsApp me ne