Bluetooth

Bokse Bluetooth SonicGear SPACE 7 – 2.1 Speaker System – Black

0 out of 5
(0)
SonicGear
 • Tingull i pastër dhe i pasur. Bas jashtëzakonisht i fuqishëm nga një woofer ultra-i vogël.
 • Cilësi muzike shumë e mirë për dhomë ose zyre.
 • Lidhje Bluetooth me Celular ose Tablet dhe Hyrje MicroSD
SKU: space7

Bokse Audiobox A500 SDU-FM (Bluetooth, Radio FM, USB, SD Card)

0 out of 5
(0)
AudioBOX
 • Funksionet shtesë janë: Lexues i kartës së memorjes dhe USB-së, radio FM të integruar.
 • Fuqia në RMS e boksit është 10 watt.
 • Basi ne vete dhe 2 satelitët në anësore japin një cilë muzike të shkëlqyer.
SKU: A500 SDU-FM

Bokse Bluetooth Logitech Z207 – 2.0 Speaker System – Black

0 out of 5
(0)
Logitech
 • Shijo muzikë shumë cilësore nga çdo pajisje (PC, Laptop, Smartphone) me lidhje Bluetooth ose Jack nga marka Logitech.
 • 2 bokse të ndara me me një dizajn shumë të veçantë.
SKU: 980-001295

Bokse Bluetooth Logitech Z337 – 2.1 Speaker System

0 out of 5
(0)
Logitech
 • Shijo muzikë shumë cilësore nga çdo pajisje (PC, Laptop, Smartphone) me lidhje Bluetooth ose Jack nga marka Logitech.
 • 2 satelitë në 40W me një total 80W si të jeni në studio me muzikantin.
SKU: 980-001261

Bokse Boombox BBX 300 Portable Speaker – Green (Bluetooth, Radio FM, USB)

0 out of 5
(0)
AudioBOX
 • Boks portativ me fuqi në RMS 10W që komandohet me telekomandë, Radio me Ekran LCD, Tregues i baterisë, Kartë memorje, Dalje AUX, Memorje USB, Lidhje Bluetooth dhe Hyrje mikrofoni për karaoke.
 • Bateri e integruar dhe pesha është 1.7kg.
SKU: Boombox.BBX300

Bokse SonicGear EVO 5 PRO – 2.1 Speaker System (Bluetooth)

0 out of 5
(0)
SonicGear
 • Cilësi muzike e shkëlqyer me ndarjen e basit në fuqinë 24 Watt dhe 2 satelitë në fuqinë 6 Watt (RMS).
 • I zbukuruar në një shumëllojshmëri ndriçimi që i përshtatet muzikës tuaj (EQ graphics).
SKU: EVO 5 Pro Black
5.800 L 6.800 L Add to cartKrahaso

Kufje Bluetooth Baseus EB01

0 out of 5
(0)
Baseus
 • Material ABS anti-impakt, shumë i fortë, shumë i bukur me shkëlqim.
 • Teknologjia e anulimit të zhurmës, siguron kënaqësi për biseda të qarta dhe muzikë pavonesë.
 • Lidhet me 2 celular njëkohësisht dhe zgjat 100 orë pa karikim.
SKU: Baseus EB01
1.300 L 1.500 L Add to cartKrahaso

Showing all 7 results

WhatsApp WhatsApp me ne