A3 Printer

Printer HP 7720 OfficeJet Pro Wide Format – Multifunksional – Me ngjyra – A3

0 out of 5
(0)
HP
  • Punoni me një printer shumëfunksional ekonomik dhe tepër cilësor në A3
  • Printo direkt nga iPhone-ni ose Tableti me teknologjinë AirPrint.
  • Teknologjia “Thermal Inkjet” ju kursen para në çdo printim.
SKU: Y0S18A

Vetëm 1 rezultat nga kërkimi

WhatsApp WhatsApp me ne