Printer A3 / A3+

Printer Epson L1455 A3+ Wi-Fi Duplex me ADF – Multifunksional – Me ngjyra (Ultra-low-cost)

0 out of 5
(0)
Epson
 • Funksioni: Printer A3+, Fotokopje, Skaner, Faks, ADF, Duplex me ngjyra
 • Komunikimi: USB 2.0, Ethernet, Wi-Fi, Google Cloud Print
 • Printer me kursim te larte (6.000 kopje ne te zeze, 6.500 kopje me ngjyra)
SKU: C11CF49401

Printer HP OfficeJet 7110 Wide Format ePrinter – Me ngjyra (A3)

0 out of 5
(0)
HP
 • Punoni me një printer ekonomik dhe tepër cilësor në formatin A3+ dhe A3
 • Printo direkt nga iPhone-ni ose Tableti me teknologjinë AirPrint.
 • Teknologjia “Thermal Inkjet” ju kursen para në çdo printim.
SKU: CR768A

Printer Epson Inkjet L1800 – Me ngjyra (Ultra-low-cost) – A3

0 out of 5
(0)
Epson
 • Nje nder printerat A3+ me ekonomik ne treg, Ultra-Low-Cost 
 • Teknologjia e printimit Epson Micro Piezo technology (Bojra në shishe).
 • Keshillohet te perdoret nga nje zyre qe merret me projekte.
SKU: C11CD82401
89.000 L 95.900 L Shto në shportëKrahaso

Fotokopje Canon IR2204N

0 out of 5
(0)
Canon
 • Punoni me një fotokopje shumëfunksional ekonomik dhe tepër cilësor në A3
 • Printo direkt nga iPhone-ni ose Tableti me teknologjinë AirPrint.
 • Teknologjia “Laser” ju kursen para në çdo printim.
SKU: IR2204N

Printer A3+ Epson Inkjet L1300 – Me ngjyra (Ultra-low-cost)

0 out of 5
(0)
Epson
 • Nje nder printerat A3+ me ekonomik ne treg, Ultra-Low-Cost 
 • Teknologjia e printimit Epson Micro Piezo technology (Bojra në shishe).
 • Keshillohet te perdoret nga nje zyre qe merret me projekte.
SKU: C11CD81401
67.900 L 73.900 L Shto në shportëKrahaso

Printer HP 7720 OfficeJet Pro Wide Format – Multifunksional – Me ngjyra – A3

0 out of 5
(0)
HP
 • Punoni me një printer shumëfunksional ekonomik dhe tepër cilësor në A3
 • Printo direkt nga iPhone-ni ose Tableti me teknologjinë AirPrint.
 • Teknologjia “Thermal Inkjet” ju kursen para në çdo printim.
SKU: Y0S18A

Shfaqur të gjitha 6 rezultatet

WhatsApp WhatsApp me ne