Router Wireless

Router Gigabit D-Link AC1200, DIR-842

0 out of 5
(0)
D-Link
 • Nje Router super cilesor per shtepi dhe zyre nga D-Link.
 • Shpejtesi Gigabit (1000Mbit/s) per rrjete te fuqishme.
 • Gjenerate me e fundit e Router-ave.
SKU: DIR-842
6.900 L 7.900 L Add to cartKrahaso

Router Wireless D-Link DIR-605L – 300Mbps (2 Antena)

0 out of 5
(0)
D-Link
 • 2 Antena të jashtme nga 5dBi | Shpejtësia e transferimit: 300 Mbps
 • Per shtepi dhe zyre | 6 Muaj Garanci
 • Konfigurim i thjeshte me aplikacionin QRS Mobile dhe kontroll i rrjetit me mydlink
SKU: DIR-605L

Router Wireless TP-Link TL-WR840N – 300Mbps (2 Antena)

0 out of 5
(0)
TP-Link
 • 2 Antena të jashtme 5dBi | Shpejtësia e transferimit: 300 Mbps
 • Per shtepi dhe zyre | 6 Muaj Garanci
 • Ky Router konfigurohet edhe si: Reapter (Range Extender) ose Access Point
SKU: TL-WR840N
1.900 L 2.800 L Add to cartKrahaso

Router Wireless Netis WF2419E – 300Mbps (AP/Repeater)

0 out of 5
(0)
Netis
 • 2 Antena të jashtme | Shpejtësia e transferimit : 300 Mbps
 • Multi-wireless Repeater, Client, Access Point
 • Përfekte për shtëpitë e mëdha | 6 Muaj Garanci
SKU: WF2419E
1.600 L 2.000 L Add to cartKrahaso

Router Wireless Mercusys MW325R – 300Mbps

0 out of 5
(0)
Mercusys
 • 4 Antena të jashtme | Shpejtësia e transferimit: 300Mbps
 • Shperndan sinjalin deri ne 500m2
 • Përfekte për shtëpi dhe zyrë | 6 Muaj Garanci
SKU: MW325R

Router Wireless Tenda FH1201 – 867Mbps (Dual-Band)

0 out of 5
(0)
Tenda
 • 2 Antena të jashtme | Shpejtësia e transferimit : 867 Mbps
 • 2 Herë më shumë forcë se nje router i thjeshtë
 • Përfekte për shtëpi dhe zyrë | 6 Muaj Garanci
SKU: FH1201

Dual Band Router Wireless Netis AC750 – 450Mbps (4 Antena)

0 out of 5
(0)
Netis
 • 3 Antena të jashtme Dual-Band me shpejtesi transferimi : 300 Mbps dhe 450Mbps.
 • Perqim i vales edhe ne mure te trasha.
 • Përfekte për shtëpitë e mëdha dhe zyra | 12 Muaj Garanci
SKU: WF2710
4.000 L 4.200 L Add to cartKrahaso

Showing all 7 results

WhatsApp WhatsApp me ne