Monitor & Projektor Categories

Monitor & Projektor

Ekran Projektimi EliteScreens, 152 x 203 – Elektrik (Muri)

0 out of 5
(0)
EliteScreens
 • Ekran projektimi nga marka EliteScreens me hapje Elektrike me radiokomande.
 • Permasa e bezes se projektimit 152 x 203
SKU: Electric100V

Ekran Projektimi Lexin, 150 x 150 – Muri

0 out of 5
(0)
Lexin
 • Ekran projektimi që vendoset në murë.
 • Permasa e bezes se projektimit 150 x 150
SKU: MH6060M

Ekran Projektimi Lexin, 150 x 150 – Portabel

0 out of 5
(0)
Lexin
 • Ekran projektimi i pavarur (me mbeshtetese Tri-pod)
 • Permasa e bezes se projektimit 150 x 150
SKU: TD6060M

Ekran Projektimi Lexin, 203 x 203 – Muri

0 out of 5
(0)
Lexin
 • Ekran projektimi që vendoset në murë.
 • Permasa e bezes se projektimit 203 x 203
SKU: MH8080M

Ekran Projektimi Lexin, 203 x 203 – Portabel

0 out of 5
(0)
Lexin
 • Ekran projektimi i pavarur (me mbeshtetese Tri-pod)
 • Permasa e bezes se projektimit 203 x 203
SKU: TD8080M

Ekran Projektimi Lexin, 213 x 213 – Portabel

0 out of 5
(0)
Lexin
 • Ekran projektimi i pavarur (me mbeshtetese Tri-pod)
 • Permasa e bezes se projektimit 213 x 213
SKU: TD8484M

Ekran Projektimi Lexin, 305 x 234 – Muri (4:3)

0 out of 5
(0)
Lexin
 • Ekran projektimi që vendoset në murë.
 • Permasa e bezes se projektimit 305 x 234.
 • Raporti i imazhit eshte 4:3.
SKU: MH150VM

Monitor Acer 23.8″ R241Y Full HD IPS

0 out of 5
(0)
Acer
 • Ekran Acer 23.8″ UM.QR1EE.001  | FULL HD (1920×1080)
 • Komunikimi: DVi, VGA | Shume i holle
 • 2 Vite Garanci | Ideal per zyre dhe shtepi
SKU: UM.QR1EE.001
19.900 L 26.900 L Add to cartKrahaso

Monitor AOC 23.8″ IPS 24B1XH Full HD LED

0 out of 5
(0)
AOC
 • Shikueshmeri perfekte deri në detajet me te imta me teknologjine IPS.
 • Shume elegant, ideal per nje zyre.
 • Dizajn modern dhe kornize shume e holle.
SKU: 24B1XH
18.900 L 22.900 L Add to cartKrahaso

Monitor AOC 31.5″ Q3279VWF QHD LED

0 out of 5
(0)
AOC
 • Shikueshmeri perfekte deri në detajet me te imta.
 • Ekran i madh MVA në rezolucion QHD sjell thellësi dhe kontrast me ngjyra në një dizajn elegant.
 • FreeSync, refresh rate ne 75Hz dhe koha e përgjigjes 5 ms për çdo Gamer.
SKU: Q3279VWF
34.900 L 39.900 L Add to cartKrahaso

Monitor Asus 23″ MX239H IPS (Bang & Olufsen Audio)

0 out of 5
(0)
Asus
 • Ekran Asus MX239H 23″ Full HD (1920×1080) IPS, Bang & Olufsen Audio
 • 6 pamje te ndryshme me SPLENDID Video Intelligence Technology
 • Pa kornize (ZeroFrame Design) | 2 Vite Garanci
SKU: MX239H

Monitor Dell 27″ SE2717H IPS

0 out of 5
(0)
Dell
 • Ekran Dell Dell 27″ SE2717H IPS Full HD (1920×1080) IPS
 • Teknologjia AMD FreeSync ju mundeson pamje pa nderprerje ne çdo “framerate”
 • Ideal per zyre dhe shtepi | 3 Vite Garanci
SKU: KYKMD
36.000 L 39.000 L Add to cartKrahaso

Monitor Gaming Acer 24.7″ KG251Q (1ms)

0 out of 5
(0)
Acer
 • Ekran Gaming Acer KG251Q 24.7″ Full HD (1920×1080)
 • 1ms pergjigje ne koheAMD FreeSync™
 • 24 Muaj Vite GaranciAcer BlueLightShield™
SKU: UM.KX1EE.002

Monitor Gaming Lenovo Y27f 27″ Curved Widescreen (144 Hz)

0 out of 5
(0)
Lenovo
 • Ekran Lenovo Gaming i harkuar Y27f 27″ Curved Widescreen (144MHz) | Full HD (1920×1080)
 • 144 Hz Refrash RateAMD FreeSync™ | Kontrasti: 3000 : 1
 • 24 Muaj GaranciLift, Tilt, Swivel (Ngritje-Ulje, I kthyeshem, I rrotullueshem)
SKU: 65BFGAC1EU

Monitor Gaming MSI Curved Optix MAG241C 24” – Full HD – 1ms -144Hz – FreeSync

0 out of 5
(0)
MSI
 • Nje nder ekranet e harkuar Gaming me te mire ne treg MSI Curved Optix MAG241C 
 • 1ms pergjigje ne kohe | AMD FreeSync | 144MHz 
 • Pa kornize (Frameless design) | 24 Muaj Garanci
SKU: MAG241C
31.900 L 38.000 L Add to cartKrahaso

Monitor Gaming ViewSonic 27″ VX2757-mhd 1080p Gaming Monitor (75Hz refresh rate)

0 out of 5
(0)
ViewSonic
 • Monitor Gaming ViewSonic 27″ VX2757 | Full HD (1920×1080)
 • Komunikimi: VGA, HDMI, Display Port | 75Hz
 • 24 Muaj Garanci | Low input lag | AMD FreeSync™ technology
SKU: VX2757-mhd
29.900 L 34.900 L Add to cartKrahaso

Monitor Lenovo 21.5″ L2264A Fulll HD IPS Widescreen

0 out of 5
(0)
Lenovo
 • Teknologji IPS dhe Full HD tek nje ekran shume te holle.
 • Dizajn elegant për përshtatje në hapësira të ngushta. Ideal per pune ne zyre dhe shtepi.
 • Menaxhimi i lehtë i kabllit shton lehtësinë dhe siguron një tavoline pune të rregullt.
SKU: L2264A

Monitor Philips 21.5″ LED Wide FullHD (me hark)

0 out of 5
(0)
Philips
 • Monitor Philips 21.5″ LED Wide | Full HD 1920 x 1080
 • Komunikimi: VGA | Ekonomik dhe ideal per zyre
 • Ndriçimi: 200 cd/m² | Garancia: 12 Muaj
SKU: 223V5LSB2

Monitor Philips 27″ LED Curved Wide FullHD (me hark)

0 out of 5
(0)
Philips
 • Monitor Philips 27″ LED Curved Wide i harkuar | Full HD 1920 x 1080
 • Komunikimi: VGA, DisplayPort, HDMI, Bokse të integruara: 3 W x 2
 • Ndriçimi: 250 cd/m² | Garancia: 12 Muaj
SKU: 278E8QJAB
29.900 L 36.900 L Add to cartKrahaso

Videoprojektor Acer H6502BD – 1080P FullHD DLP 3D (Home Theater)

0 out of 5
(0)
Acer
 • Projektor Acer Full HD H6502BD | Madhësia e Ekranit të projektimit: 300″ (7.62m)
 • Ndriçimi: 3.400 ANSI Lumen | 3.500 Ore pune (normale) / 6.500 Ore pune (ekonomike)
 • Teknologjia: DLP | Lidhje me VGA, HDMI x 2 | Garancia: 1 Vit
SKU: MR.JN111.009

Videoprojektor Acer X1123H – DLP 3D

0 out of 5
(0)
Acer
 • Projektor Acer X1123H | Madhësia e Ekranit të projektimit: 300″ (7.62m)
 • Ndriçimi: 3.600 ANSI Lumen | 5.000 Ore pune (normale) / 10.000 Ore pune (ekonomike)
 • Teknologjia: DLP 3D | Lidhje me VGA, HDMI x 1 | Garancia: 1 Vit
SKU: MR.JPQ11.002
39.900 L 47.900 L Add to cartKrahaso

Videoprojektor Acer X118 – 1080P DLP 3D

0 out of 5
(0)
Epson
 • Projektor Acer X118 | Madhësia e Ekranit të projektimit: 300″ (7.62m)
 • Ndriçimi: 3.600 ANSI Lumen | 4.000 Ore pune (normale) / 6.000 Ore pune (ekonomike)
 • Teknologjia: DLP | Lidhje me VGA, HDMI x 1 | Garancia: 12 Muaj
SKU: MR.JPV11.00D

Videoprojektor Acer X1323WH – DLP 3D

0 out of 5
(0)
Acer
 • Projektor Acer X1323WH | Madhësia e Ekranit të projektimit: 300″ (7.62m)
 • Ndriçimi: 3.700 ANSI Lumen | 5.000 Ore pune (normale) / 10.000 Ore pune (ekonomike)
 • Teknologjia: DLP | Lidhje me VGA, HDMI | Garancia: 1 Vit
SKU: MR.JPS11.002
54.900 L 61.900 L Add to cartKrahaso

Videoprojektor Canon LV-X320 – DLP

0 out of 5
(0)
Canon
 • Projektor Canon LV-X320 | Madhësia e Ekranit të projektimit: 60” – 180”
 • Ndriçimi: 3.200 ANSI Lumen | 4000 Ore pune (normale) / 6.000 Ore pune (ekonomike)
 • Teknologjia: DLP | Lidhje me VGA, HDMI x 2 | Garancia: 3 Vite
SKU: 0910C003AA

Monitor Philips 27″ Quad HD 272S4LPJCB

0 out of 5
(0)
Philips
 • Monitor 27″ Philips 272S4LPJCB  | QUAD HD (2560×2160)
 • Komunikimi: VGA, HDMI, Display port
 • 2 Vite Garanci
SKU: 272S4LPJCB
56.900 L 68.400 L Add to cartKrahaso

Monitor 4K Philips 28″ 288P6LJEB Ultra HD LED

0 out of 5
(0)
Philips
 • Monitor 28″ Philips 288P6LJEB  | ULTRA HD (3840×2160)
 • Komunikimi: VGA, HDMI, Mini display port, Display port
 • 2 Vite Garanci
SKU: 288P6LJEB
62.900 L 75.600 L Add to cartKrahaso

Monitor 4K ViewSonic 28″ VX2880ML Ultra HD LED

0 out of 5
(0)
ViewSonic
 • Monitor 28″ ViewSonic VX2880ML  | ULTRA HD (3840×2160) | 4K
 • Komunikimi: HDMI, Mini display port, Display port
 • Bokse te integruara 4W | 3 Vite Garanci
SKU: VX2880ML

Monitor Acer 19″ V196HQLAB LED

0 out of 5
(0)
Acer
 • Acer LED 18.5″ VS197DE | HD (1366×768) 
 • Komunikimi: VGA | Ndriçimi 200 cd/m2 
 • 1 Vit Garanci
SKU: V196HQLAB

Monitor Gaming Acer 23.6″ KG241Q LED (75Hz)

0 out of 5
(0)
Acer
 • Monitor Acer 23.6″ Gaming  | FULL HD (1920×1080)
 • Komunikimi: VGA, HDMI
 • 1 Vit Garanci
SKU: UM.UX1EE.001
25.900 L 31.200 L Add to cartKrahaso

Monitor Gaming Acer 24″ GN246HLB LED (144Hz)

0 out of 5
(0)
Acer
 • Monitor Acer 24″ Gaming  | FULL HD (1920×1080)
 • Komunikimi: VGA, DVI, HDMI
 • 2 Vite Garanci
SKU: UM.FG6EE.B06

Showing 1–30 of 68 results

WhatsApp WhatsApp me ne