Konvertuesa Celulari

Kabllo HDMI – Micro HDMI, Roline (2m)

0 out of 5
(0)
Roline
  • Kabllo konvertues HDMI në Micro HDMI nga marka Gjermane Roline.
  • Për lidhjen e Celularit ose Kamerave dixhitale
  • Përballon videot 4K dhe 3D me frekuenca të larta.
SKU: 11.04.5581-10

Kabllo Micro USB – USB Femër, Value (0.15m)

0 out of 5
(0)
Value
  • Kabllo USB i markës Value me cilësi të lartë nga USB tipi A (femër) në Micro USB B.
  • Ideale për lidhjen e pajisjeve Micro USB si p.sh. kamera digjitale, telefona celularë, MP3 players ose tabletë.
  • *Jo i përshtatshëm për Samsung Galaxy S3 mini (GT-I8190).
SKU: 11.99.8311

Shfaqur të gjitha 2 rezultatet

WhatsApp WhatsApp me ne