External Hard Drive

Hardisk i jashtem WD 1TB, My Passport Red USB 3.0, I kuq

0 out of 5
(0)
  • Lidhje me USB 3.0
  • Transferoni dokumenta dhe të dhënat lehtësisht midis shtëpisë dhe zyrës tuaj
  • Arshivim të dhënash me programin e përfshirë “Auto Backup”, dhe “Hardware encryption”
SKU: WDBYNN0010BRD-WESN

Showing the single result

WhatsApp WhatsApp me ne