Wireless Charger (QI)

Karikues pa tel Baseus Foldable Multifunction – Qi Wireless Charger

0 out of 5
(0)
Baseus
  • Karikues pa tel (Wireless) i perthyeshem per celular dhe çdo pajisje me standard Qi Wireless charging.
  • Nuk nxehet. Karikim shume i shpejte me teknologjine: Qualcomm Quick Charge 3.0
  • I pershatshem per modelet: iPhone, Samsung, Huawei, Xiaomi dhe çdo celular qe karikohet me induksion.
SKU: WXZD-01

Karikues pa tel Baseus UFO – QI Wireless Charger

0 out of 5
(0)
Baseus
  • Karikues pa tel (Wireless) tavoline per celular dhe çdo pajisje me standard Qi Wireless charging.
  • Nuk nxehet. Teper praktik dhe nje dizajn minimalist per zyre dhe shtepi.
  • I pershatshem per modelet: iPhone, Samsung, Huawei, Xiaomi dhe çdo celular qe karikohet me induksion.
SKU: WXFD-01

Showing all 2 results

WhatsApp WhatsApp me ne