Mbajtese

Mbajtese Celulari me magnet per makine – Baseus Privity Series – Pro Air outlet – Magnet Bracket (veshje lekure)

0 out of 5
(0)
Baseus
  • Mbajtese celulari me magnet 360 grade per makine nga marka Baseus.
  • Shume praktike dhe dizajn minimalist me veshje lekure.
  • Thithje e sigurte per te gjithe celularet.
SKU: SUMQ-PR01

Mbajtese Celulari per makine Baseus Osculum Type Gravity Car Mount

0 out of 5
(0)
Baseus
  • Mbajtese celulari 360 grade per makine nga marka Baseus.
  • Mund te lahet me uje dhe nuk bllokon vendin e karikimit.
  • Thithje e sigurte me peshe deri 3KG.
SKU: CSUYL-XP01

Showing all 2 results

WhatsApp WhatsApp me ne