Lexues optik (Blue-ray / DVD-RW)

Lexues optik LG Supermulti DVD +/-RW – (vetëm për PC)

0 out of 5
(0)
LG
  • Lexues dhe shkrues optik i brendshëm SATA për CD, DVD dhe DVD Dual Layer nga kompania LG.
  • *Shoqërohet me fishe SATA
SKU: DVD 24X Internal Rewriter

Showing the single result

WhatsApp WhatsApp me ne