Komponentë (Pjesë për PC)

AFOX GeForce GTX 1050Ti GDDR5 GPU 4GB 128 Bit Dual Fan

0 out of 5
(0)
AFox
 • Chipset: NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti  | 768 Cuda Cores
 • Video Memory: 4GB GDDR5 | Benchmark (Piket e K.G.): 5.967 pikë
 • Memory Interface: 128-bit. Core Clocks: 11290 MHz / 1392 MHz
SKU: AF1050Ti-4096D5H2

AMD Ryzen 5 2600X 6-Core 3.6 GHz (4.2 GHz Max Boost) Socket AM4 95W Desktop Processor

0 out of 5
(0)
AMD
 • 6 Cores/12 Threads – Frekuenca maksimale: 4.2 GHz Max Boost
 • Ftohes Wraith Spire Cooler i perfshire. 
 • Vetem per Motherboard me Socket AM4
SKU: YD260XBCAFBOX

Ftohes Procesori Arctic Alpine 11 GT Super Silent Intel, 75 Watts

0 out of 5
(0)
Arctic
 • Performance e shkelqyer e ftohjes per Intel nga marka Gjermane Artic
 • Ky ftohes nuk degjohet aspak kur eshte ne pune.
 • Garanica 36 Muaj.
SKU: UCACO-AP112-GBB01

Ftohes Procesori Arctic Freezer 32 Ultra Quiet CPU Cooler, 320 Watts, per AMD dhe Intel, (Overclocking Headroom)

0 out of 5
(0)
Arctic
 • Performance e shkelqyer e ftohjes per AMD nga marka Gjermane Artic
 • Ky ftohes nuk degjohet aspak kur eshte ne pune.
 • Garanica 36 Muaj.
SKU: ACFRE00005A

Ftohes Procesori Arctic Freezer 33 Ultra Quiet CPU Cooler, 320 Watts, per AMD dhe Intel, (Overclocking Headroom)

0 out of 5
(0)
Arctic
 • Performance e shkelqyer e ftohjes per AMD dhe Intel nga marka Gjermane Artic
 • Ky ftohes nuk degjohet aspak kur eshte ne pune.
 • Garanica 36 Muaj.
SKU: ACFRE00028A

Ftohes Procesori Arctic Freezer 7 Pro Ultra Quiet CPU Cooler, 150 Watts per AMD dhe Intel, (Overclocking Headroom)

0 out of 5
(0)
Arctic
 • Performance e shkelqyer e ftohjes per AMD dhe Intel nga marka Gjermane Artic
 • Ky ftohes nuk degjohet aspak kur eshte ne pune.
 • Garanica 36 Muaj.
SKU: DCACO-FP701-CSA01

Ftohes Procesori Cooler Master Hyper 212 LED Ultra Quiet CPU Cooler, 320 Watts, per AMD dhe Intel, (Overclocking Headroom)

0 out of 5
(0)
CoolerMaster
 • Performance e shkelqyer e ftohjes per Intel dhe AMD nga marka Cooler Master
 • Ky ftohes nuk degjohet aspak kur eshte ne pune.
 • Garanica 24 Muaj.
SKU: RR-212L-16PR-R1

Gigabyte AORUS Radeon™ RX570 4G (Radeon RX570, 4GB DDR5, 256 bit)

0 out of 5
(0)
Gigabyte
 • Chipset: ATI® Radeon® RX570 | 2048 Stream Processors
 • Video Memory: 4 GB GDDR5 | Benchmark (Piket e K.G.): 6862 pikë
 • Memory Interface: 256-bit | Core Clocks: OC mode: 1295MHz / Gaming mode: 1280MHz
SKU: GV-RX570AORUS-4GD
29.900 L 34.900 L Add to cartKrahaso

Gigabyte GeForce GT 730 2GB GV-N730D3-2GI Gaming

0 out of 5
(0)
Gigabyte
 • 2GB DDR3 (64-bit)  | Boost: 902 MHz
 • Dual-link DVI-D*1 / HDMI*1 / D-Sub*1
 • 384 CUDA Cores | PCI Express 3.0 x16
SKU: GV-N730D3-2GI

Gigabyte Geforce GTX 1050 Ti 4GB GDDR5 128 Bit PCI-E Graphic Card

0 out of 5
(0)
Gigabyte
 • Chipset: NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti  | 768 Cuda Cores
 • Video Memory: 4GB GDDR5 | Benchmark (Piket e K.G.): 5.967 pikë
 • Memory Interface: 128-bit. Core Clocks: 1430MHz / 1316MHz
SKU: GV-N105TD5-4GD

GIGABYTE GeForce RTX 2060 Gaming OC Pro 6G Graphics Card, 3X Windforce Fans, 6GB 192-bit GDDR6, GV-N2060GAMINGOC PRO-6GD Video Card

0 out of 5
(0)
Gigabyte
 • Chipset: NVIDIA GeForce RTX™ 2060 | 1920 Cuda Cores
 • Video Memory: 6GB GDDR6 | Benchmark (Piket e K.G.): 13.186 pike
 • Memory Interface: 1292-bit. Core Clocks: 1830 MHz / 1680 MHz
SKU: GV-N2060GAMINGOC PRO-6GD

Gigabyte Radeon RX 580 Gaming 8GB Graphic Cards (Radeon RX580, 8GB DDR5, 256 bit)

0 out of 5
(0)
Gigabyte
 • Chipset: ATI® Radeon® RX580 | 2304 Stream Processors
 • Video Memory: 8 GB GDDR5 | Benchmark (Piket e K.G.): 8458 pikë
 • Memory Interface: 256-bit | Core Clocks: OC mode: 1355MHz  / Gaming mode: 1340MHz
SKU: GV-RX580GAMING-8GD

Gigabyte Radeon™ RX 570 Gaming 8G 256-Bit GDDR5 CrossFireX

0 out of 5
(0)
Gigabyte
 • Chipset: ATI® Radeon® RX570 | 2048 Stream Processors
 • Video Memory: 8 GB GDDR5 | Benchmark (Piket e K.G.): 6578 pikë
 • Memory Interface: 256-bit | Core Clocks: OC mode: 1255MHz / Gaming mode: 1244MHz
SKU: GV-RX570GAMING-8GD
49.900 L 59.900 L Add to cartKrahaso

Gigabyte Radeon™ RX VEGA 64 GAMING OC 8G 2048-Bit HBM2 CrossFireX

0 out of 5
(0)
Gigabyte
 • Chipset: ATI® Radeon® RX570 | 4096 Stream Processors
 • Video Memory: 8 GB GDDR5 | Benchmark (Piket e K.G.): 11.780 pikë
 • Memory Interface: 2048-bit | Core Clocks: Boost: 1560 MHz / Base: 1276 MHz
SKU: GV-RXVEGA64GAMING OC-8GD
110.000 L 129.000 L Add to cartKrahaso

HDD NAS WD Red 1TB – 5400 RPM Class SATA 6Gb/s, 64MB Cache

0 out of 5
(0)
WesternDigital (WD)
 • Projektuar posaçerisht për përdorim në sistemet NAS.
 • Besueshmeri maksimale per sistemet 24×7.
 • 36 muaj Garanci.
SKU: WD10EFRX

HDD NAS WD Red 4TB – 5400 RPM Class SATA 6Gb/s, 64MB Cache

0 out of 5
(0)
WesternDigital (WD)
 • Projektuar posaçerisht për përdorim në sistemet NAS.
 • Besueshmeri maksimale per sistemet 24×7.
 • 36 muaj Garanci.
SKU: WD40EFRX

HDD Seagate 2TB 3.5″ Barracuda, 7200rpm, 256MB

0 out of 5
(0)
Seagate
 • HDD nga Seagate “Barracuda” për të gjitha nevojat e kompjuterit tuaj, sjell përsosmërinë industriale në një kompjuter shtëpie/zyre.
 • Modalitetet e avancuara të energjisë ndihmojnë në kursimin e energjisë pa sakrifikuar performancën.
SKU: ST2000DM008

HDD Seagate 2TB 3.5″ Skyhawk (Surveillance), 7200rpm, 64MB

0 out of 5
(0)
Seagate
 • Shiko më shumë. Ruaj më shumë.
 • HDD-të SkyHawk nga Seagate janë të optimizuara për DVR dhe NVR, për ngarkesa 24×7.
 • SkyHawk ndihmon në minimizimin e “drop frames” dhe është 3x më i qëndrueshëm se HDD-të e zakonshme. Regjistron deri në 90% të kohës duke përballuar deri në 64 kamera HD njëkohësisht.
SKU: ST2000VX008

HDD Seagate 3TB 3.5″ Skyhawk (Surveillance), 7200rpm, 64MB

0 out of 5
(0)
Seagate
 • Shiko më shumë. Ruaj më shumë.
 • HDD-të SkyHawk nga Seagate janë të optimizuara për DVR dhe NVR, për ngarkesa 24×7.
 • SkyHawk ndihmon në minimizimin e “drop frames” dhe është 3x më i qëndrueshëm se HDD-të e zakonshme. Regjistron deri në 90% të kohës duke përballuar deri në 64 kamera HD njëkohësisht.
SKU: ST3000VX010

HDD Seagate 4TB 3.5″ Skyhawk (Surveillance), 7200rpm, 64MB

0 out of 5
(0)
Seagate
 • Shiko më shumë. Ruaj më shumë.
 • HDD-të SkyHawk nga Seagate janë të optimizuara për DVR dhe NVR, për ngarkesa 24×7.
 • SkyHawk ndihmon në minimizimin e “drop frames” dhe është 3x më i qëndrueshëm se HDD-të e zakonshme. Regjistron deri në 90% të kohës duke përballuar deri në 64 kamera HD njëkohësisht.
SKU: ST4000VX007

HDD Seagate 500GB 3.5″ Barracuda, 7200rpm, 16MB

0 out of 5
(0)
Seagate
 • HDD 3.5″ nga Seagate “Barracuda” për të gjitha nevojat e kompjuterit tuaj.
SKU: ST500DM002

HDD Toshiba 2TB 3.5″, 7200rpm, 32MB

0 out of 5
(0)
Toshiba
 • Marka: Toshiba | Kapaciteti: 1TB
 • Rotullime për minutë: 7200
SKU: DT01ACA200

HDD Toshiba 500GB 3.5″, 7200rpm, 32MB

0 out of 5
(0)
Toshiba
 • Marka: Toshiba | Kapaciteti: 500GB
 • Rotullime për minutë: 7200
SKU: DT01ACA050

HDD WD Black 2TB Performance Desktop Hard Disk Drive – 7200 RPM SATA 6Gb/s, 64MB Cache 3.5″

0 out of 5
(0)
WesternDigital (WD)
 • Projektuar posaçerisht për përdoruesit qe kerkojne performance dhe siguri.
 • Prioritet ne cilesi për performancë maksimale në ruajtjen e te dhenave.
 • 60 muaj Garanci. Ideale per Lojtaret ekstrem (Gaming HDD).
SKU: WD2003FZEX

HDD WD Blue 3TB Desktop Hard Disk Drive – 5400 RPM SATA 6Gb/s, 64MB Cache 3.5″

0 out of 5
(0)
WesternDigital (WD)
 • IntelliSeek: Perllogaritje optimale per kursim energjise, zhurmes dhe dridhjeve sa me te ulta.
 • Ideale per rastet e PC Desktop per shtepi.
 • 12 muaj Garanci.
SKU: WD30EZRZ

HDD WD Purple 2TB Surveillance Hard Disk Drive – 5400 RPM Class SATA 6Gb/s, 64MB Cache 3.5″

0 out of 5
(0)
WesternDigital (WD)
 • Projektuar posaçerisht për përdorim në sistemet e vezhgimit (Surveillance).
 • Prioritet ne shkrim (Write speed) për performancë maksimale në sistem e mbikqyrjes.
 • 36 muaj Garanci.
SKU: WD20PURZ

HDD WD Purple 3TB Surveillance Hard Disk Drive – 5400 RPM Class SATA 6Gb/s, 64MB Cache 3.5″

0 out of 5
(0)
WesternDigital (WD)
 • Projektuar posaçerisht për përdorim në sistemet e vezhgimit (Surveillance).
 • Prioritet ne shkrim (Write speed) për performancë maksimale në sistem e mbikqyrjes.
 • 36 muaj Garanci.
SKU: WD30PURZ

HDD WD Purple 4TB Surveillance Hard Disk Drive – 5400 RPM Class SATA 6Gb/s, 64MB Cache 3.5″

0 out of 5
(0)
WesternDigital (WD)
 • Projektuar posaçerisht për përdorim në sistemet e vezhgimit (Surveillance).
 • Prioritet ne shkrim (Write speed) për performancë maksimale në sistem e mbikqyrjes.
 • 36 muaj Garanci.
SKU: WD40PURZ

SSD Kingston 120GB A400

0 out of 5
(0)
Kingston
 • Marka: Kingston | Modeli: A400 | Kapaciteti: 120GB
 • Shpejtësia leximit: 500MBps | Shpejtësia e shkrimit: 450MBps
 • Garancia: 3 Vite
SKU: SA400S37/120G

SSD Kingston 120GB UV500 Encrypted

0 out of 5
(0)
Kingston
 • Gjenerata e re e teknologjise SSD nga Kingston me enkriptim 256-bit AES per mbrojtje me te mire te te dhenave.
 • Shkrim dhe lexim me shpejtesi shume te larte.
 • Ideale per Sisteme Operimi qe perdoren per Gaming, Grafike, Inxhinieri, Video ose Audio.
SKU: SUV500/120G

Showing 1–30 of 91 results

WhatsApp WhatsApp me ne